/ اخبار ارز دیجیتال / هدرا هشگراف (HBAR): احتمال دارد غول خفته بیدار شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه

هدرا هشگراف (HBAR): احتمال دارد غول خفته بیدار شود

هدرا هشگراف (Hedera Hashgraph) یکی از بزرگترین رقبای اتریوم در صنعت است. هدرا یک پروژه بلاک چین منحصر به فرد است که توسط برخی از بزرگترین شرکت های جهان مانند Abrdn و IBM استفاده می شود.

هدرا هشگراف (HBAR): احتمال دارد غول خفته بیدار شود

هدرا هشگراف (Hedera Hashgraph) یکی از بزرگترین رقبای اتریوم در صنعت است. هدرا یک پروژه بلاک چین منحصر به فرد است که توسط برخی از بزرگترین شرکت های جهان مانند Abrdn و IBM استفاده می شود. قیمت HBAR، مانند سایر ارزهای ارزدیجیتال، در سال 2023 نسبتاً افزایش یافته است. بنابراین، آینده هدرا در سال 2023 چیست؟

هدرا یک غول خفته است

هدرا یک شبکه لایه 1 است که توسط Leemon Baird، یکی از دانشمندان برتر کامپیوتر در صنعت ایجاد شده است. او به خاطر ابداع فناوری هشگراف که شبکه هدرا را تقویت می کند، شناخته شده است. همچنین از فناوری موسوم به فناوری تحمل خطای ناهمزمان بیزانس (ABFT) استفاده می کند. این یک رویکرد مهم است که به موجب آن کاربران در مورد استراتژی برای جلوگیری از بازیگران بد توافق میکنند.

شبکه هدرا هشگراف به طور قابل توجهی سریعتر از سایر شبکه های لایه 1 مانند اتریوم (ETH) و زنجیره بایننس (BNB) است.

شرکت های بزرگی با استفاده از فناوری هدرا در حال ساخت و ساز هستند. به عنوان مثال، آبردن (Abrdn) یکی از بزرگترین شرکت های خدمات مالی با بیش از 400 میلیارد دلار، دارایی های مالی را توکنیزه می کند. علاوه بر این، شرکتی مانند DLA Piper، یک شرکت حقوقی پیشرو از هدرا برای توکن کردن دارایی هایی مانند املاک و مستغلات و هنر استفاده می کند.

شرکت دیگری که روی هدرا کار می کند Avery Dennison است که بیشتر به خاطر استیکرها شهرت دارد. این شرکت از فناوری دفتر کل توزیع شده هدرا (DLT) برای ساخت بارکدهای توزیع شده استفاده می کند.

مطمئناً هدرا هشگراف در صنایعی مانند DeFi و NFT به خوبی شناخته شده نیست. با این حال، این احتمال وجود دارد که این شرکت ها محصولات هدرای خود را به خوبی عرضه کنند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای مشاهده قیمت ارز های دیجیتال به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین