/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / پیش بینی: قیمت ریپل بین جولای و دسامبر به 15 دلار میرسد

زمان مطالعه : 3 دقیقه

پیش بینی: قیمت ریپل بین جولای و دسامبر به 15 دلار میرسد

Egrag، تحلیلگر مشهور، اخیراً پیش بینی را در مورد بازه زمانی برای صعود XRP ارائه کرده است. وی در آخرین تحلیل خود احتمال وقوع یک جهش قیمتی بین جولای و دسامبر را پیش بینی کرد.

پیش بینی: قیمت ریپل بین جولای و دسامبر به 15 دلار میرسد

ریپل XRP ممکن است در آستانه جهش قیمت بین جولای و دسامبر باشد، با افزایش احتمالی 3100٪ که میتواند قیمت این دارایی را به قیمت 15 دلار برساند.

Egrag، تحلیلگر مشهور، اخیراً پیش بینی را در مورد بازه زمانی برای صعود XRP ارائه کرده است. وی در آخرین تحلیل خود احتمال وقوع یک جهش قیمتی بین جولای و دسامبر را پیش بینی کرد.

آخرین تحلیل بر اساس پست قبلی او در 2 ژوئن است. Egrag در آن زمان مفهوم XRP Bent Fork را معرفی کرده بود و افزایش احتمالی آن را تا 15 دلار پیش بینی کرده بود.

در این رابطه بخوانید‌ : ایردراپ Airdrop ارز دیجیتال چیست و چگونه انجام می شود؟

اخیراً، بررسی دقیق تحلیلگر از روند ریپل در Bent Fork داده های قانع کننده ای را ارائه داد که نشان دهنده یک شکست قریب الوقوع است. بازه زمانی اولیه پیش بینی شده او برای جهش قیمت در 24 جولای یا 25 سپتامبر است.

با این حال، وی اذعان می کند که پیش بینی این جدول زمانی چالش برانگیز بوده است. وی تاکید کرد که عدم قطعیت نیز وجود دارد. برای توضیح این موضوع، Egrag یک بازه زمانی گسترده را برای شکست بین ژوئیه 2023 و دسامبر 2023 تعیین کرده است، با تمرکز محدود بر روی سپتامبر تا نوامبر.

جامعه XRP منتظر این جهش است، زیرا می تواند باعث افزایش قابل توجهی در قیمت دارایی شود. اگر پیش‌بینی‌های Egrag محقق شود، سرمایه‌گذاران ممکن است شاهد افزایش قیمت ریپل تا 15 دلار باشند. با سطح قیمت فعلی، XRP باید 3105 درصد افزایش یابد تا به 15 دلار برسد.

تحلیل XRP

در جریان تحلیل اولیه ایگرگ در 2 ژوئن، او مفهوم ” Bent Fork ” را معرفی کرد. این تحلیلگر بنت فورک را به عنوان نقشه راه XRP معرفی کرد.

به گفته وی، این نقشه راه شامل چهار مسیر مختلف است: حمایت تاریخی اصلی، محدوده رنج یا خنثی، اوج چرخه میانی و اوج چرخه.

در پی بررسی دقیق شرایط حاکم بر بازار، Egrag تشخیص داد که روندهای فعلی بازار نشان می دهد که روند XRP با اوج چرخه هماهنگ است. این تحلیلگر خاطرنشان کرد که این جهت به طور بالقوه منجر به صعود به قیمت 15 دلاری برای XRP می شود.

وی به Red Falling Wedge اشاره کرد که XRP از سال 2021 در این محدوده معامله می شود و تاکید کرد که اگر این دارایی با قاطعیت الگوی کنج نزولی Falling Wedge خارج شود، می تواند یک رالی انفجاری را آغاز کند.

با این حال، تا زمانی که این شکست صعودی رخ ندهد، XRP ممکن است به تثبیت ادامه دهد یا به سطوح پایین تر کاهش یابد. ایگرگ سرمایه گذاران را تشویق می کند که از این حرکات ناامید نشوند، بلکه آنها را به عنوان فرصت های خرید مطلوب ببینند.

با این وجود، فعالان بازار باید توجه داشته باشند که این توصیه سرمایه گذاری نیست، زیرا نوسانات بازار می تواند غیرقابل پیش بینی باشد. سرمایه گذاران باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری با متخصصان مالی مشورت کنند.

در همین حال، همانطور که قبلا توسط Egrag پیش بینی شده بود، XRP به سطوح پایین تر کاهش یافته است. ریپل اکنون با قیمت 0.4680 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 2.52 درصد کاهش داشته است. ایگرگ اشاره کرد که اگر XRP محدوده 0.45 دلاری تا 0.47 دلاری را از دست بدهد، ممکن است به محدوده بین 0.35 تا 0.37 دلار افت کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : توکن سوزی در صنعت کریپتو به چه معناست؟

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین