/ اخبار آلت کوین ها / آپدیت جدید شبکه شیباریوم

زمان مطالعه : 3 دقیقه

آپدیت جدید شبکه شیباریوم

شبکه شیباریوم (Shibarium Network)، از برنامه های آینده خبر میدهد. طبق این خبر راه‌اندازی راه‌حل بلاک‌چین لایه دوم شیبا ریوم نزدیک است.

آپدیت جدید شبکه شیباریوم

شبکه شیباریوم (Shibarium Network)، از برنامه های آینده خبر میدهد. طبق این خبر راه‌اندازی راه‌حل بلاک‌چین لایه دوم شیبا ریوم نزدیک است. در 2 هفته گذشته، شیتوشی کاسوما (Shytoshi Kusama) و تروفیاس (Trophias) توسعه دهندگان اصلی شیبا اینو (Shiba Inu)، و اکوسیستم  آن نکاتی را در مورد راه اندازی شیباریوم بتا ارائه کردند.

راه اندازی شیبا ریوم بتا نزدیک است

شبکه شیباریوم در 5 ژانویه، با انتشار توییتی خبر های جدیدی در مورد راه اندازی شبکه بتا شیباریوم منتشر کرد:

«با نزدیک شدن به راه‌اندازی شبکه بتا شیباریوم، ابتدا می‌خواهیم از جامعه شیبا به خاطر انرژی و هیجانی که برای معرفی برنامه های آتی دارند، تشکر کنیم.»

آنها همچنین فرضیاتی که در مورد مشارکت سایر توکن ها در شبکه یا در اختیار داشتن توکن های خاصی برای استفاده از مزایای این شبکه، منتشر شده بود را رد کردند. شبکه شیباریوم تأیید کرد که BONE تنها توکنی خواهد بود که برای پرداخت گس فی و استفاده، لازم است. بنابراین، به هیچ توکن دیگری برای کار در اکوسیستم نیاز نخواهید داشت.

علاوه بر این، شیباریوم تنها برای اکوسیستم شیبا اینو توسعه یافته است و ادعای سایر پروژه‌هایی که با شیباریوم به دلیل وابستگی عملکرد آن به هر توکن دیگری ارتباط دارند، نادرست است.

«لطفاً گوش به زنگ اطلاعات رسمی از طریق رسانه های اجتماعی و وبلاگ های ما منتشر منتشر میشود باشید تا همیشه آخرین خبر ها را دریافت کنید.»

ShibArmy همچنین اشاره کرد که بخش «اطلاعیه شیباریوم» به دیسکورد شیبا اینو اضافه شده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای مشاهده لیست قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)