/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / احتمال رشد 35 درصدی قیمت بیت کوین و صعود به 35000 دلار!

زمان مطالعه : 3 دقیقه

احتمال رشد 35 درصدی قیمت بیت کوین و صعود به 35000 دلار!

مومنتوم صعودی انباشته شده ممکن است قیمت را تا حدودی افزایش دهد. اما کاهش حجم ممکن است مانع از پیشرفت رالی شود، با این حال، روند صعودی ممکن است با انباشته شدن احساسات صعودی ادامه یابد.

احتمال رشد 35 درصدی قیمت بیت کوین و صعود به 35000 دلار!

قیمت بیت کوین (BTC) در سطح 25000 دلاری در نوسان است و به نظر می رسد که ممکن است معاملات روزانه را بالاتر از این سطح ببندد. مومنتوم صعودی انباشته شده ممکن است قیمت را تا حدودی افزایش دهد. اما کاهش حجم ممکن است مانع از پیشرفت رالی شود، با این حال، روند صعودی ممکن است با انباشته شدن احساسات صعودی ادامه یابد.

یکی از تحلیلگران مشهور، مایکل ون دی پوپ، معتقد است که قیمت بیت کوین قرار است از 35000 دلار فراتر رود. تحلیلگران بر این باورند که در چند هفته آینده ممکن است شاهد افزایش شدید قیمت باشیم و اوج های جدیدی ثبت شود. او همچنین معتقد است این احتمال نیز وجود دارد که قیمت تحت یک موج نزولی عظیم قرار گیرد که ممکن است بیت کوین را بین 20000 تا 25000 دلار نیز سوق دهد.

این تحلیلگر معتقد است که اصلاحات شدید ممکن است در نیمه دوم سال 2023 رخ دهد. این می تواند زمان خوبی برای خریداران باشد تا برخی توکن ها را خریداری کنند. ایده مشابهی نیز توسط یکی دیگر از تحلیلگران ویلی وو با اشاره به چرخه بیت کوین به اشتراک گذاشته شد.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه جیتو چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

وی به ارزش گذاری به روش ارزش تجمعی CVDD اشاره کرد و گفت قیمت بیت کوین ممکن است دوباره وارد مرحله انباشت چرخه شود که در گذشته نیز مشاهده شده است. پس از آن یک دوره انباشت و یک افزایش جزئی قیمت مشاهده شد. روند نوامبر 2022 می تواند تکرار شود و روند مشابهی پیش بینی می شود.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین به 25000 دلار نزدیک شده است، با این حال، آزمایش مجدد احتمالی سطوح زیر 24900 دلار کاملاً امکان پذیر است. اگر خریداران نتوانند سطوح را حفظ کنند، ممکن است قیمت به محدوده بسیار پایین‌تر افت کند. برخی از تحلیلگران بر این باورند که این سقوط ممکن است قیمت را به زیر 20 هزار دلار کاهش دهد. اما اگر خریداران این سطوح را حفظ کنند افزایش قیمت به بیش از 26000 دلار نیز امکان پذیر است.

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش کاردانو (آدا) به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید