/ اخبار اکسچنج ها / بازار NFT بایننس، مجموعه محمدعلی اکپرینس را راه اندازی کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بازار NFT بایننس، مجموعه محمدعلی اکپرینس را راه اندازی کرد

بازار NFT بایننس، مجموعه محمدعلی اکپرینس را راه اندازی کرد

بایننس مجموعه محمدعلی اکسپرینس را منتشر کرد.

در این مجموعه، نقاشی های واقعی قهرمان بوکس، محمد علی وجود خواهد داشت.

این مجموعه همچنین دارای شش اصل اخلاقی اصلی محمد علی است.

در این رابطه بخوانید‌ : زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز چیست؟ (DePIN)

انجمن پیشرو بلاکچین بایننس (Binance) در توییتی ارائه نسخه محمد علی اکسپرینس را اعلام کرد و این نسخه دارای NFT های متعددی است.

همانطور که اعلام شد، این مجموعه در تاریخ 8 مارس 2022 به مناسبت بزرگداشت قهرمان بزرگ بوکس، محمد علی و شش اصل اخلاقی اصلی او یعنی: اعتماد به نفس، اعتقاد، فداکاری، احترام، بخشش و معنویت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

این مجموعه شامل نقاشی‌ های واقعی از این قهرمان خواهد بود و شش باور اصلی او را به نمایش می‌ گذارد. علاوه بر امضای او، مجسمه های طلایی با الهام از او و لوگوی محمدعلی اکسپرینس نیز در دسترس خواهد بود.

محمدعلی اکسپرینس از شش ویدیوی NFT تشکیل شده است که هر کدام دارای سطح کمیاب هستند. این سطوح: برنز (N)، نقره (R)، طلا (SR)، پلاتین (SR)، الماس (SSR) و الماس فوق العاده (SSR) می باشند.

هر یک از این NFT ها یک ابزار کاربردی را باز می کنند. برنز (N) یک کارت دسترسی عضویت به موزه محمد علی اکسپرینس و موزه متاورس محمد علی اکسپرینس باز خواهد کرد.

نقره ای (R) کارت دسترسی عضویت VIP را به موزه محمد علی اکسپرینس و موزه متاورس محمد علی اکسپرینس می دهد. در حالی که طلا (SR) آثار هنری دیجیتال محمد علی را باز می کند.

پلاتین (SR) یک کاغذ با امضای محمد علی می دهد. الماس (SSR) یک بوم نقاشی با امضای محمد علی را می دهد و در نهایت، الماس اولترا (SSR) یک بوم منحصر به فرد امضا شده فیزیکی توسط هنرمند مایک باندلی (Mike Bundlie) و همسر محمد علی را باز می کند که روی بوم آن خرده های طلایی به ارزش 500 دلار وجود دارد.

کاربران بسته به نادر بودن کالاهایشان، ابزار و قابلیت هایی دریافت خواهند کرد. برای سطوح برنزی و نقره ای، یک NFT به والت آن ها ارسال می شود، که کاربران می توانند ظرف 2 هفته پس از پایان فروش از آن به عنوان بلیط ورود خود به موزه استفاده کنند.

برای پلاتین ، الماس و الماس فوق العاده، بعدا یک روش بازخرید در توییتر اعلام خواهد شد. این مجموعه به تعداد محدود و تحت برخی مقررات و شرایط خاص عرضه شد.

 

ترجمه شده توسط بخش خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال میکر (Maker) چیست؟ و چه مزایایی دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین