/ اخبار آلت کوین ها / بایننس دو آلتکوین جدید را در لانچ پول خود عرضه می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

بایننس دو آلتکوین جدید را در لانچ پول خود عرضه می کند

این صرافی دو پروژه هیجان‌انگیز Sei (SEI) و CyberConnect (CYBER) را معرفی کرد که کاربران می‌توانند با استیک کردن بایننس کوین BNB،ترو یو اس دی TUSD و اف دی یو اس دی FDUSD، توکن‌ها را دریافت کنند.

بایننس دو آلتکوین جدید را در لانچ پول خود عرضه می کند

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال بایننس Binance به حمایت از پروژه های نوآورانه از طریق پلتفرم لانچ پول Launchpool ادامه می دهد.

این صرافی دو پروژه هیجان‌انگیز Sei (SEI) و CyberConnect (CYBER) را معرفی کرد که کاربران می‌توانند با استیک کردن بایننس کوین BNB،ترو یو اس دی TUSD و اف دی یو اس دی FDUSD، توکن‌ها را دریافت کنند.

تخمین زده می شود که صفحات مربوط به فارمینگ هر دو پروژه پنج ساعت قبل از شروع عرضه در دسترس باشند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

Sei (SEI) یک بلاک چین لایه 1 است که برای تبادل دارایی های دیجیتال راه اندازی شده است. کاربران می توانند توکن های SEI را به مدت 30 روز از ساعت 03:00 روز 2 آگوست 2023 با استیک توکن های BNB، TUSD و FDUSD در استخرهای جداگانه دریافت کنند.

پس از دوره فارمینگ، بایننس SEI را در 15 آگوست 2023 در ساعت 15:00 فهرست می کند و امکان معامله با جفت های معاملاتی SEI/BTC، SEI/USDT و SEI/BNB را فراهم می کند.

جزئیات Sei Launchpool به شرح زیر است:

نام توکن: سی (SEI) عرضه کل توکن: ده میلیارد واحد است که 3 درصد یا سیصد میلیون توکن در لانچ پول توزیع می شود.

عرضه اولیه در گردش: 1,800,000,000,000,000 واحد یا 18 دردص از کل عرضه

شرایط استیکینگ: انجام مراحل احراز هویت، حداکثر توکن قابل فارم در هر ساعت 33,333.33 توکن در استخر BNB و 6,250 در استخر TUSD و 2,083.33 توکن در استخرهای FDUSD .

استخرهای پشتیبانی شده: استیک BNB(پاداش 80 درصدی)، استیک TUSD (پاداش 15 درصدی)، استیک FDUSD (پاداش 5 درصدی)

دوره فارمینگ: از آگوست تا 31 آگوست.

CyberConnect (CYBER)، سی و هفتمین پروژه در بایننس لانچپول، یک شبکه اجتماعی Web3 است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های اجتماعی بسازند.

کاربران می توانند توکن های BNB، TUSD و FDUSD را در استخرهای جداگانه برای دریافت توکن های CYBER به مدت 30 روز از ساعت 03:00 روز 2 آگوست 2023 استیک کنند.

CYBER در تاریخ 15 آگوست 2023 در ساعت 12:00 در بایننس فهرست می شود و معاملات با جفت های معاملاتی CYBER/BTC، CYBER/USDT و CYBER/BNB آغاز خواهد شد.

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال استلار (XLM) چیست؟ و شبکه آن چگونه کار میکند؟

جزئیات CyberConnect Launchpool به شرح زیر است:

نام توکن: سایبر کانکت (CYBER) مجموع عرضه توکن صد میلیون واحد است و 3 درصد یا سه میلیون واحد از آن بین کاربران توزیع می شود. سهم توزیع توکن بین استخرها نیز مشابه توکن SEI خواهد بود. حداکثر توکن CYBER برای فارم در هر ساعت برای استخر بایننس کوین 333.33 واحد، برای استخر ترو یو اس دی 62.50 واحد و برای استخر اف دی یو اس دی 20.83 واحد خواهد بود.

بایننس لانچپول با ارائه فرصتی به کاربران برای مشارکت در پروژه های امیدوارکننده بلاک چین، رشد و نوآوری در فضای ارزهای دیجیتال را گسترش می دهد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید