/ اخبار اکسچنج ها / سهم بازار روزانه صرافی ارز دیجیتال کوکوین به نصف کاهش یافت

زمان مطالعه : 1 دقیقه

سهم بازار روزانه صرافی ارز دیجیتال کوکوین به نصف کاهش یافت

به دنبال اتهامات هفته گذشته از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا، جحم معاملات روزانه صرافی ارز دیجیتال KuCoin نصف شده است.

سهم بازار روزانه صرافی ارز دیجیتال کوکوین به نصف کاهش یافت

به دنبال اتهامات هفته گذشته از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا، جحم معاملات روزانه صرافی ارز دیجیتال KuCoin نصف شده است.

حجم روزانه این صرافی از 2 میلیارد دلار (قبل از اتهامات 26 مارس) حدود 75 درصد کاهش یافت و به 520 میلیون دلار رسید.

زمانی که خبر اتهامات منتشر شد، این صرافی با حجوم کاربرانی مواجه شد که می‌خواستند توکن‌های خود را از پلتفرم خارج کنند و در نتیجه زمان برداشت کندتر شد. پس این اتفاق، صرافی کوکوین برای ایجاد انگیزه برای کاربران خود اعلام کرد یک airdrop 8.95 میلیون دلاری برای کاربرانی که تحت تاثیر این ازدحام قرار گرفته اند، و همچنین یک airdrop برنامه‌ریزی‌شده بزرگ‌تر برای کاربرانی که دارایی های خود را در طول این دوره برداشت نکرده‌اند تعلق میگیرد. با این حال، بر اساس داده های وب سایت Kaiko، این انگیزه برای متوقف کردن کاهش سهم بازار کوکوین از 6.5٪ به 3٪ کافی نبود.

در این رابطه بخوانید‌ : اکسی اینفینیتی چیست؟ و چگونه کار می‌کند؟

طبق گفته های تحلیلگران وب سایت Kaiko،‌ داده‌های Onchain نشان می‌دهد که کاربران KuCoin سرمایه‌شان را به صرافی‌های رقیب، از جمله Coinbase، Binance و OKX منتقل کرده‌اند که از نظر آن‌ها گزینه‌های امن‌تری هستند. تحلیلگران خاطرنشان کردند که برخی از برداشت ها نیز ممکن است به خروج بازارسازان از این صرافی نسبت داده شود.

بیش از 1.2 میلیارد دلار از صرافی کوکوین  خارج شد

جریان خروجی از کیف پول های KuCoin تنها در 26 مارس به 600 میلیون دلار رسید که به طور قابل توجهی از جریان های ورودی پیشی گرفت و عمدتاً شامل اتر و USDT بود. با این حال، تحلیلگران گفتند که توجه به این نکته مهم است که این جریان‌ها فقط شامل تراکنش‌های درون زنجیره‌ای بین کوکوین و سایر صرافی‌ها یا کیف پول‌ها می‌شود و نه معاملاتی که بین آدرس‌های کوکوین انجام می‌شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید