/ اخبار بیت کوین / تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 20 هزار دلار بازگشت

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 20 هزار دلار بازگشت

قیمت بیت کوین (BTC) در حال حاضر در حال آزمایش بالاترین قیمت تاریخی 2017 بین 17 تا 20 هزار دلار است و به طور مداوم در حال ایجاد سایه های پایینی در کندل ها است که نشان دهنده فشار بیش از حد فروشندگان می باشد.

تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 20 هزار دلار بازگشت

قیمت بیت کوین (BTC) در حال حاضر در حال آزمایش بالاترین قیمت تاریخی 2017 بین 17 تا 20 هزار دلار است و به طور مداوم در حال ایجاد سایه های پایینی در کندل ها است که نشان دهنده فشار بیش از حد فروشندگان می باشد.

دیروز بیت کوین به کف قیمت 18 ماهه خود در 17.6 هزار دلار و در ساعات بعد به سرعت به 20 هزار دلار رسید. با این حال، روند نزولی همچنان قدرتمند است، با این حال، این وضعیت پیش بینی کف قیمت را دشوار می کند.

تحلیل تکنیکال در نمودار روزانه

همانطور که در بالا ذکر شد، قیمت بیت کوین در سطح حمایت قابل توجهی بین 17 تا 20 هزار دلار است که بالاترین قیمت تاریخی 2017 می باشد.

در این رابطه بخوانید‌ : بیت‌کوین کش چیست؟ و چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟

خبر خوب این است که احتمالا بر اساس احساسات حاکم بر بازار و واگرایی بین قیمت و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI)، اصلاح قیمتی به یکی از سطوح مقاومت موجود پیش‌ بینی می‌ شود. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، خط میانگین متحرک 50 روزه و خط روند میانی کانال، موانع اصلی در روند صعودی هستند.

با این وجود، قیمت همچنان باید از سطح 32 هزار دلار و میانگین متحرک 50 و 100 روزه عبور کند تا یک بازگشت صعودی آغاز شود.

تحلیل نمودار در تایم فریم 4 ساعته

پس از یک تثبیت طولانی، قیمت افت شدیدی را تا سطح حمایت حیاتی 17 هزار دلار تجربه کرده است.

یک الگوی کانال نزولی در محدوده حمایتی 17 تا 20 هزار دلار تشکیل شده است. این یک الگوی معکوس صعودی است و اگر قیمت یک شکست صعودی داشته باشد، احتمالا یک صعود کوتاه مدت وجود خواهد شد.

با توجه به واگرایی بین قیمت و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی در تایم فریم 4 ساعته و کانال نزولی ذکر شده، بازگشت کوتاه مدت به سطح 24 هزار دلار و حتی محدوده 30 هزار دلار محتمل است.

تحلیل درون زنجیره ای

قیمت بیت کوین آنقدر سریع در حال سقوط است که سرمایه گذاران بلندمدت و حتی برخی از نهنگ‌ ها با قرار دادن دارایی‌ های خود در صرافی‌ ها، با باز کردن موقعیت‌ های فروش اهرمی و کاهش ریسک خود در برابر کاهش احتمالی بیشتر قیمت، واکنش نشان می‌ دهند.

سرمایه گذاران بلندمدت و نهنگ ها اغلب از این استراتژی برای ماندن در بازارهای نزولی بدون فروش کوین های خود در بازارهای اسپات استفاده می کنند.

از طرفی، اگر تقاضای کافی وجود داشته باشد و قیمت به طور ناگهانی افزایش یابد، در شورت اسکوییز گرفتار نمی شوند.

لیکوییدی های کوتاه مدت و کسب سود بالقوه، که معمولا در کف بازار اتفاق می‌ افتد، باعث افزایش سریع قیمت می‌ شود و حتی می‌ تواند یک روند صعودی میان‌ مدتی را جدید را آغاز کند.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین