/ اخبار اکسچنج ها / دادگاه ژانگ پنگ ژائو آغاز شد!

زمان مطالعه : 1 دقیقه

دادگاه ژانگ پنگ ژائو آغاز شد!

قاضی ریچارد جونز در حین شروع جلسه گفت: «هیچ مدرکی دال بر اینکه متهم هرگز از فعالیت غیرقانونی در بایننس مطلع بوده است وجود ندارد، وی همچنین گفت که با توصیه وزارت دادگستری ایالات متحده برای افزایش مجازات پایه از 10 به 16 ماه موافق نیست.»

دادگاه ژانگ پنگ ژائو آغاز شد!

ژانگ پنگ ژائو “CZ” موسس و مدیر عامل سابق صرافی بایننس (Binance) به زودی حکم خود را دریافت خواهد کرد.

قاضی ریچارد جونز در حین شروع جلسه گفت: «هیچ مدرکی دال بر اینکه متهم از فعالیت غیرقانونی در بایننس مطلع بوده است وجود ندارد، وی همچنین گفت که با توصیه وزارت دادگستری ایالات متحده برای افزایش مجازات پایه از 10 به 16 ماه موافق نیست.»

قاضی گفت: به تشخیص دادگاه، متهم مسئولیت جرایم خود را پذیرفته است.

در این رابطه بخوانید‌ : سولانا (solana) چیست؟ و چگونه کار میکند؟

ژانگ پنگ ژائو رئیس سابق بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، در ماه نوامبر به یک فقره نقض قانون رازداری بانکی اعتراف کرد، اعترافی که میتواند 10 سال زندان به دنبال داشته باشد. اما این اعتراف و همکاری CZ میتواند به سبک کردن حکم او کمک کند. دادگاه فدرال ۵ ماه زندان را توصیه کرده است.

ژائو موافقت کرد 50 میلیون دلار بابت جریمه بپردازد، این مبلغ کسری کوچک از دارایی خالص تخمینی او می باشد. بلومبرگ (Bloomberg) روز دوشنبه دارایی او را حدود 43 میلیارد دلار تخمین زد.

به نظر می رسد حکم ژانگ پنگ ژائو هر چه باشد، کمتر از حکم ۲۵ ساله سام بنکمن فرید موسس صرافی FTX است.

وزارت دادگستری از یک قاضی فدرال خواست تا ژائو را به سه سال حبس محکوم کند، یعنی دو برابر آنچه در موافقتنامه دادخواست وی ذکر شده بود. اما از سوی دیگر، وکبل مدافع او درخواست کرد که ژائو به جای زندان عفو مشروط بگیرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین