/ عمومی / آندریسن هوروویتز 7.2 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف فناوری جمع آوری کرد

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 4 دقیقه

آندریسن هوروویتز 7.2 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف فناوری جمع آوری کرد

بیشترین بخش از سرمایه جذب‌شده، به مبلغ 3.75 میلیارد دلار، به استراتژی سرمایه‌گذاری «رشد» شرکت، که صرف استارتاپ های اولیه و زیرساخت خواهد شد اختصاص می یابد. همانطور که در بیانیه رسمی منتشر شده در 16 آوریل اعلام شد، استراتژی "زیرساخت" 1.25 میلیارد دلار دریافت خواهد کرد، در حالی که استراتژی "اپلیکیشن ها" یک میلیارد دلار دریافت خواهد کرد.

آندریسن هوروویتز 7.2 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف فناوری جمع آوری کرد

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر آندریسن هوروویتز Andreessen Horowitz (a16z) از جمع آوری موفقیت آمیز 7.2 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف فناوری با تمرکز ویژه بر بازی و هوش مصنوعی خبر داده است. شایان ذکر است که صندوق 4.5 میلیارد دلاری این شرکت که بر روی رمزارز متمرکز شده است، هیچ بودجه اضافی دریافت نکرده است.

بیشترین بخش از سرمایه جذب‌شده، به مبلغ 3.75 میلیارد دلار، به استراتژی سرمایه‌گذاری «رشد» شرکت، که صرف استارتاپ های اولیه و زیرساخت خواهد شد اختصاص می یابد. همانطور که در بیانیه رسمی منتشر شده در 16 آوریل اعلام شد، استراتژی “زیرساخت” 1.25 میلیارد دلار دریافت خواهد کرد، در حالی که استراتژی “اپلیکیشن ها” یک میلیارد دلار دریافت خواهد کرد.

از مجموع وجوه باقی مانده، 1.2 میلیارد دلار به طور مساوی بین صندوق “بازی” که بر سرمایه گذاری های مرتبط با بازی متمرکز است و صندوق تازه تاسیس “American Dynamism” تقسیم می شود. دومی به سرمایه گذاری در شرکت هایی اختصاص دارد که به منافع ملی ایالات متحده در هوافضا، دفاع، ایمنی، آموزش و تولید کمک می کنند.

در این رابطه بخوانید‌ : لیکویید استیکینگ چیست؟مقایسه استیکینگ و لیکویید استیکینگ

همانطور که اندرو چن، شریک عمومی a16z که نظارت بر Games Fund One را بر عهده دارد گفت، 600 میلیون دلار به صندوق جدید بازی اختصاص می یابد که بر روی بازی های وب 3، واقعیت مجازی و سایر روندهای نوظهور تمرکز دارد.

به عنوان بخشی از ابتکارات متمرکز بر بازی، بخشی از 600 میلیون دلار به برنامه شتاب دهنده جدید برای استارتاپ های بازی اختصاص داده خواهد شد. این برنامه که قرار است در اواخر جولای در لس آنجلس آغاز شود، یک دوره 12 هفته ای را برای حداکثر 40 استارت آپ بازی ارائه می دهد که هر کدام 750000 دلار بودجه دریافت می کنند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید