/ اخبار آلت کوین ها / یک نهنگ 28 میلیارد شیبا به ارزش 1.2 میلیون دلار خریداری کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

یک نهنگ 28 میلیارد شیبا به ارزش 1.2 میلیون دلار خریداری کرد

یک نهنگ 28 میلیارد شیبا به ارزش 1.2 میلیون دلار خریداری کرد

یک نهنگ معروف به تازگی نزدیک به 30 میلیارد شیبا (SHIB) به دارایی خود اضافه کرده است. با این حال، قیمت نسبتا ثابت باقی مانده است.

روز گذشته یک نهنگ اتریوم (ETH) به نام گیملی (Gimli) حدود 28 میلیارد شیبا به ارزش 1.2 میلیون دلار خریداری کرد. گیملی در جمع آوری این میم کوین که در حال حاضر سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، سابقه ای چند ماهه دارد.

جمع آوری شیبا 

ویل استتس (WhaleStats)، یک حساب توییتر که حرکات 1000 والت بزرگ اتریوم را تجزیه و تحلیل می کند، به این تراکنش اشاره کرد. ظاهرا بایننس (Binance) تعداد 28,236,296,316 شیبا به ارزش 1,204,823 دلار را به والت گیملی ارسال کرده است.

گیملی با آخرین خریدش ، اکنون دارای 1,281,667,671,716.74 شیبا با ارزش 53,977,897 دلار است. این رقم بیشتر از موجودی بایننس با تعداد 531,107,299,855.73 شیبا به ارزش 22,367,776 دلار است.

خریداران باید در این زمینه محتاط باشند. اگرچه شیبا یک رمز ارز است، اما غیرمتمرکز نیست. طبق داده‌ های کوین کارپ (Coincarp) بیست آدرس برتر شیبا به تنهایی 70 درصد از تعداد کل این توکن ها را در اختیار دارند.

طبق رتبه بندی دیل استتز ، گیملی 246 امین آدرس بزرگ اتریوم محسوب می شود. آدرس او شامل 25 درصد از کل عرضه شیبا است که حتی بیشتر از موجودی اتریوم اوست. این نهنگ از ژوئن خریدهای گسترده و منظمی از این توکن انجام داده است و به خاطر آن شهرت زیادی پیدا کرده است.

رشد قیمت شیبا

شیبا یک میم کوین است که تحت عنوان دوج کوین کیلر (Dogecoin killer) نیز شناخته می شود. اگرچه دوج کوین (DOGE) در ابتدا به عنوان یک شوخی ایجاد شد، اما اکنون یکی از 20 ارز دیجیتال برتر است. ارزش بازاری شیبا اکنون نزدیک به 23 میلیارد دلار است. شیبا پس از افزایش قیمت در ماه اکتبر، حتی برای مدت کوتاهی از کوین مادر خود پیشی گرفت.

همانطور که انتظار می رفت، دوج کوین و شیبا هر دو در بین سایر ارزهای دیجیتال بسیار سودده هستند و به شدت تحت تاثیر احساسات کوتاه مدت حاکم بر بازار قرار می گیرند، به ویژه زمانی که تحت تاثیر ایلان ماسک، یکی از علاقه مندان به دوج کوین قرار گرفتند.

به عنوان مثال، زمانی که مدیر عامل تسلا سگ خانگی جدید خود که نژادش شیبا اینو بود را معرفی کرد، ارزش کوین های شبیه به دوج کوین (به شکل سگ) افزایش یافتند. از سوی دیگر، پس از اینکه ماسک اعلام کرد شخصا مالک شیبا نیست، قیمت این توکن ریزش کرد.

طی هفته گذشته ، شیبا شاهد روند قیمتی نسبتا ملایم بوده است. با این حال، در اواخر ماه گذشته موفق به لیست شدن در اکسچنج کراکن (Kraken) شد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)