/ اخبار بیت کوین / کمبریج : هش ریت بیت کوین (Bitcoin) در چین قبل از ممنوعیت های اخیر کاهش یافته بود

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کمبریج : هش ریت بیت کوین (Bitcoin) در چین قبل از ممنوعیت های اخیر کاهش یافته بود

کمبریج : هش ریت بیت کوین (Bitcoin) در چین قبل از ممنوعیت های اخیر کاهش یافته بود

تحقیقات کمبریج نشان می دهد توان ماینینگ بیت کوین (Bitcoin) چین قبل از ممنوعیت های اخیر 40 درصد کاهش یافته ، در حالی که توان هش ایالات متحده چهار برابر شده است.

 

سرکوب ماینینگ بیت کوین (BTC) توسط چین به دلیل نگرانی های مربوط به مصرف انرژی عامل خروج ماینرها از آسیا به کشورهای غربی بوده است. اما تحقیقات جدید کمبریج نشان می دهد کاهش قدرت ماینینگ قبل از سختگیری های چین آغاز شده است.

 

رویترز گزارش داد قدرت محاسباتی چین یا هش ریت آن از 75.5 درصد در سپتامبر 2019 به 46 درصد در آوریل 2021 کاهش یافت ، قبل از اینکه این کشور حتی رسماً ممنوعیت ماینینگ را اعلام کند.

 

در همین بازه زمانی 18 ماهه ، ایالات متحده سهم خود از هش ریت بیت کوین (Bitcoin) را از 4 به 16.8 درصد افزایش داده و به دومین تولید کننده بزرگ بیت کوین (Bitcoin) تبدیل شده است. قزاقستان نیز سهم خود را به 8 درصد افزایش داده و به تولید کننده اصلی بیت کوین (Bitcoin) تبدیل شده است.

 

مقامات چینی پس از قطعی گسترده برق در مرکز ماینینگ سین کیانگ در ماه آوریل ، تحقیقات در مورد مصرف انرژی مربوط به ماینینگ بیت کوین (Bitcoin) را آغاز کردند و نظارت دقیق بر فعالیت ماینینگ را نگرانی از تولید کربن اعلام کردند و منجر به انتقال چند ماینر صنعتی به خارج از چین شدند.

 

مدیر عامل شرکت آی ماینینگ (iMining) ، با اعلام اینکه ممنوعیت ماینینگ چین یک عامل منفی موقتی است گفت انتقال تأسیسات ماینینگ به مناطق دیگر خبر خوبی است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین