/ اخبار اتریوم / پاور کریپتو هولدینگز(Powercrypto Holdings) در صدد راه اندازی پروژه های ماینینگ بیت کوین و اتریوم در هنگ کنگ

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

پاور کریپتو هولدینگز(Powercrypto Holdings) در صدد راه اندازی پروژه های ماینینگ بیت کوین و اتریوم در هنگ کنگ

پاور کریپتو هولدینگز(Powercrypto Holdings) در صدد راه اندازی پروژه های ماینینگ بیت کوین و اتریوم در هنگ کنگ

این پروژه به دنبال استفاده از انرژی های پایدار(تجدید پذیر) در طول عملیات ماینینگ می باشد.

پاور کریپتو هولدینگز زیرمجموعه شرکت توسعه دهنده نرم افزارهای مبتنی بر فناوری بلاکچین(blockchain) پاوربریج تکنولوژی ، از راه اندازی اولین پروژه ماینینگ رمزارز های بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) با استفاده از انرژی های پایدار(تجدید پذیر) در هنگ کنگ خبر داده است.

طی این پروژه حدود 2.600 ریگ ماینینگ درجه یک، شامل 600 دستگاه ماینینگ بیت کوین(BTC) با هش ریت 60PH/s و 2.000 دستگاه ماینینگ اتریوم(ETH) با هش ریت 1.000GH/s راه اندازی می شود.

هدف نهایی پاورکریپتو در این پروژه افزایش سطح هش ریت بیت کوین(BTC) و اتریوم(ETH) در بازار آمریکای شمالی و آسیا می باشد.

طبق داده های فعلی میانگین هفت روزه هش ریت بیت کوین(BTC) را 150.29M ترا هش بر ثانیه (TH/s) است. این رقم به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از کف دو سال گذشته یعنی 84.8M در ماه ژوئن سال جاری است.

استوارت لور(Stewart Lor)، رئیس پاوربریج در این باره گفت ما از این راه اندازی و حضور جهانی در حوزه ماینینگ رمزارز ها هیجان زده ایم و انتظار داریم پروژه ماینینگ ما با عملکرد بالا و سازگار با محیط زیست، افزایش درآمد را به میزان قابل توجهی تسریع کند.

هیئت مالی هنگ کنگ (HKMA) روز دوشنبه، یک وایت پیپر (white paper) رسمی منتشر کرد و پیشنهاد تحقیق و توسعه یک ساله برای ارزیابی ارز دیجیتال بانک مرکزی تحت عنوان دلار دیجیتال هنگ کنگ (e-HKD) را داد.

این طرح بخشی از چشم انداز هنگ کنگ برای Finteck 2025 ، یک ایده فناوری برای پیشبرد زیرساخت ها در جهت تحقق تقاضاهای مدرن بود. علیرغم افزایش و تقویت شیوه های خلاقانه در این زمینه، نهادهای نظارتی کشور به فضای دارایی های دیجیتال نگاه نامطلوبی دارند. هنگ کنگ در حال حاضر از نظر سیاسی به عنوان منطقه ویژه اداری چین عمل می کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین