/ اخبار اکسچنج ها / نهاد قانونگذار مالی انگلستان به بایننس دستور داد فعالیت خود در این کشور را متوقف کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نهاد قانونگذار مالی انگلستان به بایننس دستور داد فعالیت خود در این کشور را متوقف کند

نهاد قانونگذار مالی انگلستان به بایننس دستور داد فعالیت خود در این کشور را متوقف کند

اکسچنج بایننس تا روز چهارشنبه فرصت دارد دستور جدید مرجع راهبرد امور مالی انگلستان (FCA) را اجرا کند.

 

سازمان (FCA) در اطلاعیه ای اعلام کرد: “بایننس مارکتز (Binance Markets Limited) مجاز به انجام فعالیت های قانونگذاری شده بدون تاییدیه این نهاد در انگلستان نیست” و افزود که هیچ نهاد دیگری در بایننس نیز هیچ یک از مجوزهای لازم برای فعالیت در این کشور را ندارد.

در این رابطه بخوانید‌ : هاوینگ بیت کوین (Bitcoin Halving) چیست؟ و چه تاثیری بر قیمت آن دارد؟

 

این سازمان همچنین هشدار جدی درباره سرمایه گذاری در اکسچنج های غیر مجاز را صادر کرد:”اکثر شرکت هایی که اقدام به تبلیغات و فروش سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی می کنند توسط (FCA) تایید نشده اند. این بدان معناست که اگر در محصولات کریپتو سرمایه گذاری کنید ، در صورت ایجاد هرگونه مشکل ، به خدمات بازرسی یا طرح جبران خدمات مالی دسترسی نخواهید داشت. ”

 

در حالی که (FCA) ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) یا اتر (ETH) را قانونگذاری نمی کند ، حکم آن شامل معاملات مشتقات از جمله قراردادهای آتی و آپشن است. دارایی های دیجیتالی که در دسته اوراق بهادار قرار می گیرند نیز تحت نظارت (FCA) قرار دارند.

 

بایننس روز یکشنبه در واکنش به (FCA) ساختار شرکت خود را روشن کرد و در توییتر گفت : “Binance Markets Ltd.” یک شرکت حقوقی جداگانه است و از طریق وب سایت (Binance.com) هیچ کالا یا خدماتی را ارائه نمی دهد و افزود: “اعلامیه (FCA) انگلیس تأثیر مستقیمی بر خدمات ارائه شده در Binance.com ندارد.”

تصمیم (FCA) فقط یک روز پس از اعلامیه بایننس مبنی بر خروج از بازار بزرگ دیگری منتشر شد. کاربران انتاریوی کانادا با جمعیت 15 میلیون نفر نیز تا پایان سال فرصت دارند تمام موقعیت های فعال خود را ببندند. سرکوب گسترده اکسچنج های کریپتو توسط کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC) نیز نقش مهمی در این تصمیم داشت.

 

کمیسیون (OSC) علیه شرکت های کوکوین (Kucoin) و پولونیکس (Poloniex) به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار اقدام کرده و اوایل ماه جاری گفت که جلسات دادرسی را علیه بای بیت (Bybit) برای تخلفات مشابه آغاز می کند.

 

همچنین بخوانید : ریپل چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید