/ عمومی / هاسکینسون درمورد جنب های مختلف صنعت بلاکچین در هفته بلاکچین بایننس صحبت کرد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

هاسکینسون درمورد جنب های مختلف صنعت بلاکچین در هفته بلاکچین بایننس صحبت کرد

هاسکینسون درمورد جنب های مختلف صنعت بلاکچین در هفته بلاکچین بایننس صحبت کرد

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیانگذار کاردانو، در اولین روز از هفته بلاک چین (Blockchain) بایننس (Binance) در طی سخنرانی خود در مورد چندین جنبه مهم بایننس و وب 3 صحبت کرد. قابل ذکر است، این کنفرانس در مرکز تجارت جهانی دبی در امارات متحده عربی برگزار شد.

هاسکینسون چندین سوال کلیدی را مطرح کرد

هاسکینسون از فرصت سخنرانی خود برای صحبت در مورد موضوعاتی مانند بیت کوین (BTC)، وب 3 و منطق استفاده کرد و سوالاتی مانند، اگر جامعه از منطقه رفاه بیت کوین و به سمت تمرکزگرایی حرکت کنند چه اتفاقی می افتد؟ مطرح کرد.

«از آنجایی که بلاک چین‌ها پیشرفته‌تر و قدرتمندتر می‌شوند، باید تصمیماتی منطقی دشوار و ناراحت‌کننده بگیریم.»

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه در ETF بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟

بنیانگذار کاردانو (Cardano) سوالات متعددی را در مورد وب3 و اهمیت تمرکززدایی و مقررات و اینکه این دو در کجا باهم مواجه میشوند، مطرح کرد. او از مخاطبان علاقمند بلاک چین پرسید:«در چه مرحله‌ای از آستانه‌ای عبور می‌کنید که دیگر غیرمتمرکز نیستید؟ شما دیگر واسطه انحصاری نیستید؟».

او گفت وقتی سرمایه‌گذار از رفاه بیت‌کوین عبور میکند، ایده‌های سرگرم‌کننده زیادی می یابد.

وی همچنین افزود که مداخله قانونگذاری سوال هایی را به همراه داشته است که قبلا مطرح نشده بود. ایده هایی مانند «اگر بتوانیم، در چه مرحله ای می توانیم وجوه شما را مسدود کنیم؟» و «در چه مرحله ای می توانیم تراکنش را بازگردانیم؟» در حال حاضر در میان بحث های بلاک چین با راه حل های ارائه شده زیادی ظاهر شده اند.

هاسکینسون همچنین بر اهمیت تمرکز بر فناوری بلاک چین به جای درآمد تأکید کرد. او تاکید کرد که بلاک چین انصاف و برابری را برای همه فراهم می‌کند و به کسب‌وکارهای کوچک‌تر فرصت مبارزه می‌دهد.

«اگر فقط برای کسب درآمد اینجا هستید، همه چیزهایی را که فناوری را خاص می کند از دست خواهید داد»

اگرچه بنیانگذار کاردانو به طور خاص به گروه‌های مستقل غیرمتمرکز اشاره نکرد، اما اظهار داشت که مردم باید در فرآیند تصمیم‌گیری پروژه‌های بلاک چین شرکت کنند.

طبق گزارش کوین رایز (TheCoinRise)، این موسس همچنین در یک ویدیوی یوتیوب (YouTube) در مورد آینده دیفای (DeFi) صحبت کرد. هاسکینسون در مصاحبه اخیر خود در مورد عملکرد توکن خود صحبت کرد و گفت کاردانو قصد دارد در همان سطح سولانا عمل کند.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین