/ اخبار اکسچنج ها / مدیرعامل بایننس : تعداد زیادی از کاربران پس از اجباری شدن احراز هویت این اکسچنج را ترک کردند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیرعامل بایننس : تعداد زیادی از کاربران پس از اجباری شدن احراز هویت این اکسچنج را ترک کردند

مدیرعامل بایننس : تعداد زیادی از کاربران پس از اجباری شدن احراز هویت این اکسچنج را ترک کردند

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) مدیرعامل بایننس (Binance) در خصوص پروسه پیروی از قوانین این اکسچنج و احراز هویت مشتریانش (KYC) شفاف سازی کرد.

بر اساس مصاحبه جدید با چانگ پنگ ژائو ، اکسچنج بایننس پس از سال ها درگیری با قانونگذاران در سراسر جهان، رویکردی سازگار با تجارت خود را در پیش گرفت و در حفظ کاربران به طرز چشمگیری خوب عمل کرد.

ژائو در گفتگو با بلومبرگ (Bloomberg) خاطرنشان کرد بایننس فرآیند های احراز هویت مشتری برای کاربران جهانی را اجباری کرده است تا بتواند کاربران جدید را به عنوان یک کسب‌ و کار مطابق با مقررات جذب کند. او بیان کرد بایننس پس از اجباری کردن احراز هویت مشتری حدود سه درصد از کاربرانش را از دست داد.

در این رابطه بخوانید‌ : توکن سوزی در صنعت کریپتو به چه معناست؟

احراز هویت مشتری یک روش رایج است که توسط اکسچنج های ارز دیجیتال و موسسات مالی سنتی استفاده می‌شود و شرکت‌ ها را قادر می‌سازد تا با درخواست نوعی مدارک شناسایی، کاربر را تایید کنند.

بایننس در 20 آگوست برای دسترسی به محصولات و خدمات خود مانند سپرده گذاری، معاملات و برداشت ارزهای دیجیتال، احراز هویت مشتری را برای همه کاربران فعلی و جدید خود اجباری کرد.

ژائو گفت: ما احساس می‌کنیم که سازگاری با قوانین به کاربران بیشتری اجازه می‌دهد از خدمات ما استفاده کنند و افزود اکثر مردم برای استفاده از یک اکسچنج دارای مجوز احساس راحتی بیشتری می‌کنند.

بایننس سال‌ ها ساختار غیرمتمرکز و بدون دفتر مرکزی خود را تبلیغ کرد تا اینکه ژائو در ماه جولای اعلام کرد این اکسچنج آماده همکاری با قانونگذاران است و گفت: ما می‌خواهیم در همه جا مجوز بگیریم. از این پس ما می خواهیم یک نهاد مالی باشیم.

ژائو در مصاحبه خود گفت، در حالی که قانونگذاران ابتدا در مورد بایننس تردید داشتند، با ادامه ارتباطات، نگرش آنها تغییر کرده است. وقتی مردم من را شخصا می‌بینند، می‌گویند، احراز هویت بسیار معقول است، بنابراین این کمک می‌کند اعتماد آنها خیلی سریع‌ تر جلب شود.

بایننس اخیرا سه شرکت زیرمجموعه در ایرلند تاسیس کرده است.ژائو گفت: زمانی که برای اولین بار شروع به کار کردیم، می‌خواستیم اصول غیرمتمرکز بودن، بدون دفتر مرکزی، فعالیت بدون مرز در سراسر جهان را بپذیریم، اکنون بسیار واضح است که شما نیاز به یک نهاد حقوقی متمرکز دارید و ما می خواهیم یک اکسچنج متمرکز را راه اندازی کنیم.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید