/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / جدال سنگین خرس‌ها و گاوها در روند معاملات لئو (Leo)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

جدال سنگین خرس‌ها و گاوها در روند معاملات لئو (Leo)

لئو به سرعت به سمت یکی از حیاتی ترین سطوح حمایتی خود در حرکت است. بررسی نمودار تکنیکال ارز لئو حکایت از نبرد سنیگن خرس و گاوها دارد.

جدال سنگین خرس‌ها و گاوها در روند معاملات لئو (Leo)

بررسی نمودار تکنیکال ارز دیجیتال لئو (LEO) نشان میدهد که رقابت سنگینی بین خرس‌ها و گاوها در جریان است. لئو با سرعت به سمت یکی از مهمترین و حیاتی‌ترین سطوح حمایتی خود که اتفاقا محل تلاقی میانگین‌های متحرک نمایی 50 و 100 روزه نیز می باشد در حرکت است. خرس ها 3 بار موفق شدند تا قیمت را از سطح مقاومتی 4.200 دلار به سمت پایین ریجکت کنند. از طرف دیگر خریداران نیز 2 بار قیمت را از سطح حمایتی 3.600 دلار به سمت بالا ریجکت کرده اند و این تقابل سنگین تا پیروزی کامل یکی از طرفین برای شکستن هر کدام  از این سطوح ادامه دارد.

علی رغم تلاش خریداران برای شکستن سطح مقاومتی 4.200 دلار اما باز هم قیمت موفق به گذشتن از این سد محکم نشد. چیزی که امروز دیگر برای خریداران لئو کاملا مشخص شده، این است که برای عبور از این سطح مقاومتی به یک حمایت همه جانبه نیاز دارند. با توجه به اینکه تلاش های قبلی برای شکستن این سطح مقاومتی نتیجه‌ی مطلوبی نداشته، انتظار داریم تا قیمت، اصلاحی حداقل 4 الی 5 درصدی را تا رسیدن به یک سطح حمایتی دیگر تجربه کند.

در حال حاضر هر توکن لئو در بازار با قیمت 3.90 دلار معامله می شود، در 24 ساعت گذشته معادل 10 درصد حجم معاملات آن افزایش داشته و ارزش بازار لئو نیز معادل 3.59 میلیارد دلار ارزیابی می شود.

در این رابطه بخوانید‌ : الگوریتم اجماع اثبات سوزاندن چیست؟ و چگونه کار میکند؟

بررسی جایگاه لئو در شبکه های اجتماعی

بر اساس داده های LunarCrush بررسی پلتفرم های اجتماعی مختلف نشان می دهد که جامعه‌ی کاربران اصلا مطالب مرتبط با ارز لئو را دنبال نمی کنند. در واقع پیگیری مطالب مرتبط با این ارز بین کاربران فضای پلتفرم های اجتماعی 99.9 درصد کاهش داشته است.  نظرات کاربران در مورد روند صعودی لئو نیز 98.53 درصد کاهش را نشان میدهد. با این حال افزایش 10.93 درصدی حجم معاملات در 24 ساعت گذشته نشان میدهد که هنوز هم برای بازگشت لئو امیدها زنده اند.

بررسی نمودار تکنیکال ارز دیجیتال لئو

در تایم فریم روزانه بررسی شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان میدهد که نشانگر این اندیکاتور به سمت ناحیه اشباع فروش در حال سقوط است. خط RSI سطح 44.36 را نشان میدهد و میانگین متحرک 14 روزه (در اندیکاتور RSI) بالاتر از آن و در سطح 56.09 قرار گرفته که می تواند به عنوان یک ناحیه مقاومتی عمل کند. به طور خلاصه داده های اندیکاتور شاخص قدرت نسبی به ما نشان می دهند که لئو برای بازگشت به سمت بالا فعلا توانی ندارد.

نشانگرهای اسیلاتور استوکاستیک نیز به ناحیه اشباع فروش نزدیک می شوند و احتمالا سرمایه گذاران برای ورود به لئو منتظر تقاطع مثبت خط D و K در این اوسیلاتور بمانند.

به طور خلاصه وقتی پازل بررسی های گفته شده در این پست را کنار هم میگذاریم، قدرت بسیار بالای خرس ها در روند معاملات لئو و همچنین عدم استقبال اجتماعی در پلتفرم های مختلف از مطالب مرتبط با این ارز و نیز قرار گرفتن خط RSI پایین‌تر از سطح 50، همه در کنار هم نشان میدهند که احتمالا باز هم باید شاهد کاهش بیشتر قیمت در آینده باشیم.

سطوح مهم تکنیکالی

نزدیک ترین سطح حمایتی : 3.600 دلار

نزدیک ترین سطح مقاومتی : 4.200 دلار

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش سولانا به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال ایاس (eos) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین و تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید