/ اخبار آلت کوین ها / مایکل ون دی پوپ : ترا رقیب اتریوم می تواند در سال 2022 رشد چشمگیری داشته باشد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مایکل ون دی پوپ : ترا رقیب اتریوم می تواند در سال 2022 رشد چشمگیری داشته باشد

مایکل ون دی پوپ : ترا رقیب اتریوم می تواند در سال 2022 رشد چشمگیری داشته باشد

مایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe) تحلیلگر و معامله گر محبوب کریپتو در حال بررسی نمودارها است تا با ورود بازار ارزهای دیجیتال به سال جدید، شرایط قیمتی ترا (LUNA) را پیش بینی کند.

ون دی پوپ در توییتر گفت در میان آلت کوین های لایه اول موفق ، تحت تاثیر قدرت رقیب اتریوم قرار گرفته است.

ترا در این مرحله از بازار ارزهای دیجیتال یکی از قوی‌ ترین دارایی‌ ها بوده است. نه تنها ترا بلکه آوالانچ (AVAX) نیز بسیار عالی عمل کرده است. پالیگان (MATIC) نیز عملکرد خوبی داشته است.

تمام توکن های لایه‌ اول و پروژه‌ هایی که با لایه اول قابل مقایسه هستند، عالی عمل می‌ کنند در حالیکه بیت‌ کوین به طور کلی عملکرد ضعیفی نشان می‌ دهد.

این معامله‌ گر قبل از پیش‌ بینی مرحله بعدی ترا، ابتدا جایگاه این رقیب اتریوم را در چرخه فعلی بازار بررسی کرد.

هنگامی که به اقدامات قیمتی نگاه می کنیم، می توانیم بگوییم ترا در حال حاضر بسیار سریع رشد می کند. اما جایگاه آن در چرخه فعلی کجاست؟

به احتمال زیاد، ما جایی در مرحله روند صعودی قبلی در فوریه 2021 هستیم. چنین دوره تثبیتی باید با اقدام قیمتی که قرار است انجام شود شباهت دارد، آنچه در این مرحله می بینیم این است که قیمت به طور مداوم و حتی بیشتر از این به سمت بالا حرکت می کند.

ترا در طول تثبیت قیمت در فوریه 2021، بین 5 تا 8 دلار معامله شد و در ماه مارس به 22 دلار رسید.

ون دی پوپ با اشاره به حرکت این آلت کوین به سمت اهداف قیمتی بالاتر در سال 2022، به دو سطح کلیدی اشاره کرد که فکر می کند ترا می تواند به آن برسد.

ما در حال اتمام دوره اصلاحی هستیم و می‌توانیم از طریق فیبوناچی گسترشی دو هدف قیمتی تعیین کنیم و در ابتدا 125 دلار و سپس 200 دلار را تا زمانی که روند، صعودی باقی بماند به عنوان اهداف بعدی قرار می دهیم.اگر اینطور باشد، می‌ توانیم شاهد صعود باشیم.

توکن بومی پروتکل ترا به نام لونا زیربنای مجموعه ای از استیبل کوین های غیرمتمرکز است. ترا، خود برای پرداخت های تجارت الکترونیک و خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) استفاده می شود.

این ارز دیجیتال رتبه نهم در 24 ساعت گذشته 4.43 درصد رشد داشته است و در زمان نگارش این مطلب در سطح 82.36 دلار معامله می شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)