/ اخبار آلت کوین ها / لیست انتظار کیف پول رابین هود از مرز 1.6 میلیون نفر عبور کرده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

لیست انتظار کیف پول رابین هود از مرز 1.6 میلیون نفر عبور کرده است

لیست انتظار کیف پول رابین هود از مرز 1.6 میلیون نفر عبور کرده است

فشار روی شرکت رابین هود(Robinhood) برای لیست کردن یکی از محبوب‌ ترین میم کوین‌ های موجود در بازار افزایش یافته و لیست انتظار برای کیف پول ارزهای دیجیتال این پلتفرم به 1.6 میلیون کاربر افزایش یافته است.

کریستین براون(Christine Brown)، مدیر ارشد اجرایی رابین هود، جامعه شیبا(SHIB) را تحسین کرده ، اما گفته است که مسائل امنیتی اولویت این پلتفرم برای لیست کردن توکن های جدید است.

براون این نظرات را در مصاحبه ای در رویداد Crypto Goes Mainstream که در تاریخ 10 نوامبر در یوتیوب پخش شد، بیان کرد. وقتی در مورد شیبا اینو از او پرسیده شد، گفت:

در این رابطه بخوانید‌ : متادیتا (metadata) در تراکنش های بلاک چین چیست؟

یکی از چیز های مورد علاقه من این است که می بینم جامعه این کوین ها واقعا با زندگی ما درگیر هستند و به ما اطلاع می دهند که چه چیزی می خواهند.

با این حال، براون در خصوص احتمال لیست شدن شیبا چیزی نگفت. شیبا در حال حاضر یازدهمین ارز دیجیتال برتر با ارزش بازاری 30 میلیارد دلار می باشد.

جامعه ارزهای دیجیتال یک کمپین راه اندازی کرده تا رابین هود را قانع کند شیبا را لیست کند و یک طومار change.org اکنون بیش از نیم میلیون امضا به دست آورده است.

براون اظهار داشت رابین هود یک شرکت با اولویت امنیت است که قبل از لیست کردن توکن ها آنها را به دقت ارزیابی می کند.

وی افزود: استراتژی ما با بسیاری از شرکت های دیگری که در حال حاضر برای لیست کردن بیشترین دارایی‌ های ممکن رقابت می‌ کنند، متفاوت است.ما فکر می کنیم سود کوتاه مدت برای ما ارزش معامله بلندمدت برای کاربرانمان را ندارد.

براون همچنین خاطرنشان کرد لیست انتظار والت کریپتوی رابین هود از 1.6 میلیون کاربر عبور کرده است. زمانی که کیف پول کریپتو راه اندازی شود، کاربران قادر خواهند بود ارز دیجیتال خود را وارد پلتفرم و یا از آن خارج کنند. تقاضای بالا نشان می دهد کاربران مشتاق هستند تا بر روی کوین های خود کنترل داشته باشند.

قیمت شیبا روی پلتفرم کوینگکو(Coingecko) در حال حاضر 0.00005430 دلار می باشد و از 3 نوامبر، زمانی که کیف پولی با ارزش حدودا 5.7 میلیارد دلار توکن های خود را فروخت، روندی نزولی داشته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید