/ تکنولوژی بلاکچین / علاقه مندان به مد چگونه می توانند از بلاک چین بهره مند شوند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه

علاقه مندان به مد چگونه می توانند از بلاک چین بهره مند شوند؟

علاقه مندان به مد چگونه می توانند از بلاک چین بهره مند شوند؟

ارزهای دیجیتال، توکن های NFT، بلاک چین (blockchain) و دائو ها (DAO)، هیچ یک از این موارد چیزهایی نیستند که انتظار داشته باشید در هفته مد در مورد آن بشنوید. در حال حاضر، دنیای مد هنوز با دنیای بلاک چین فاصله دارد. علاقه مندان مد همچنان، لباس ها و محصولات را با استفاده از ارز فیات خریداری می کنند، و هنوز به طور کامل وارد حوزه NFT نشده اند. با این حال، همانطور که وارد عصر وب 3 اینترنت می‌شویم، بسیاری از اتفاقات در حوزه بلاک چین، علاقه و کنجکاوی برخی از مدگراها را در سراسر جهان برانگیخته است و همچنین ممکن است درک آن برای بسیاری گیج کننده باشد. اگر شما هم در این دسته قرار دارید، این را به عنوان اولین گام خود به سوی درک جدیدی از بلاک چین، از طریق پلتفرم فیث تریب (Faith Tribe) (پروژه بلاک چین آتی برند مد پاریسی Faith Connexion) در نظر بگیرید.

تمرکززدایی دسترسی آسان تری به صنعت مد فراهم می کند

شرکت Faith Connexion قصد دارد پیوستن طراحان به بخشی از فرآیند طراحی و تولید مد را اسان تر کند، و پلتفرم فیث تریب اولین اکوسیستم کاملاً غیرمتمرکزی است که در آن برای تولید طراحی های خود با هم تعامل دارند. وقتی یک پلتفرم غیرمتمرکز است، به این معنی است که عملیات آن توسط یک نهاد واحد اداره نمی شود. بنابراین، به عنوان یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO)، پلتفرم فیث تریب به عنوان نقطه ورود به صنعت مد، در مقایسه با ساختارهای سازمانی سنتی قابل دسترس تر است. طراحان جدید و ناشناخته به وسیله جدیدترین فناوری‌های NFT به نام « حلقه دوستان فیث» از نظر طراحی، شخصی سازی، تولید و توزیع دارایی‌های مدِ دیجیتال و فیزیکی خود در پلتفرم NFT ، توانمند خواهند شد.

به ساخت آینده طراحی مد کمک کنید

علاقه مندان به مد می توانند از ساختار دائوی پلتفرم فیث تریب استفاده کنند تا نظر خود را در مورد نحوه اجرای پلتفرم خود بیان کنند. اداره جامعه از طریق ارز اف تی آر بی (FTRB)، ارز دیجیتال بومی دائو و «پیوستگی» جامعه، ایجاد می شود. یک دارنده اف تی آر بی، عضوی از سیستم دائو است. بنابراین بخشی از مسئولیت اداره آن را بر عهده دارد. یک دارنده حق دارد که در استراتژی محصول، مدیریت تصمیم گیری و حتی تخصیص صندوق خزانه، شرکت کند. حقوق به نسبت دارایی اف تی آر بی هر عضو توزیع می شود، بنابراین برای اطمینان از اینکه آینده پلتفرم در دست کسانی است که به آن اهمیت می دهند، شبکه به طور مداوم این توکن ها را در اختیار اعضای متعهد و برگزیده جامعه می گذارد.

همراه دیگران رشد کنید

ورود به دنیای غیرمتمرکز برای افراد تازه کار، می تواند دلهره آور باشد. ممکن است هنگام مواجه با لایه ها، کیف پول ها، اصطلاحات تکنیکال و کلمات اختصاری متعدد، آن را کنار گذاشته و با خود بگویید: «این حوزه مناسب من نیست». این پلتفرم با داشتن ویژگی منحصر به فرد خود، که افراد با همراهی دوستان و خلاقان همفکر و هم مسیر که با هم در یک پلتفرم غیرمتمرکز کار می‌کنند، می‌تواند کاربران خود را تشویق و پرورش دهد تا با استفاده از ابزار های خود، در حرفه و علاقه خود به مد پیشرفت کنند. مفهوم و فرهنگ پلتفرم فیث تریب، محدود سازی نیست بلکه مسیر ورود را بسیار گسترده تر می کند و نه تنها به صنعت مد، بلکه دسترسی به خود بلاک چین را نیز فراهم میکند.

ترجمه شده توسط کجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)