/ اخبار بیت کوین / رابرت کیوساکی: با راه اندازی CBDC توسط فدرال رزرو بیت کوین، طلا و سایر دارایی ها ارزشمند خواهند شد

2 ماه پیش

زمان مطالعه : 1 دقیقه

رابرت کیوساکی: با راه اندازی CBDC توسط فدرال رزرو بیت کوین، طلا و سایر دارایی ها ارزشمند خواهند شد

وی گفت: "ارز دیجیتال بانک مرکزی CBDC فدرال رزرو می آید. حریم خصوصی از بین خواهد رفت. زمانی که CBDC وارد بازار شود، طلا، نقره، بیت کوین و پول نقد ارزشمند خواهند شد. قبل از اینکه خیلی دیر شود، انباشت GSBC (طلا، نقره و بیت کوین) و پول نقد را شروع کنید."

رابرت کیوساکی: با راه اندازی CBDC توسط فدرال رزرو بیت کوین، طلا و سایر دارایی ها ارزشمند خواهند شد

رابرت کیوساکی Robert Kiyosaki، نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر Rich Dad Poor Dad، معتقد است که تعدادی از دارایی‌ها از جمله بیت کوین (BTC) با راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی توسط فدرال رزرو، ارزشمند خواهند شد.

این نویسنده مشهور با انتشار پستی در X گفت که ارز دیجیتال بانک مرکزی فدرال رزرو (CBDC) دارایی های خاصی را ارزشمند می کند.

وی گفت: “ارز دیجیتال بانک مرکزی CBDC فدرال رزرو می آید. حریم خصوصی از بین خواهد رفت. زمانی که CBDC وارد بازار شود، طلا، نقره، بیت کوین و پول نقد ارزشمند خواهند شد. قبل از اینکه خیلی دیر شود، انباشت GSBC (طلا، نقره و بیت کوین) و پول نقد را شروع کنید.”

در ماه جولای بانک فدرال رزرو یک آگهی شغلی را برای استخدام یک محقق ارشد کریپتو جهت انجام تحقیق و توسعه مربوط به CBDC منتشر کرد. در همان ماه، همچنین یک آگهی شغلی برای استخدام یک مدیر محصول CBDC منتشر شد.

در اوایل سال جاری، وارن دیویدسون Warren Davidson، نماینده جمهوری‌خواه ایالات متحده، علیه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CDBC) صحبت کرده و خواستار ممنوعیت عرضه و جرم‌انگاری توسعه آن‌ها توسط کنگره شده است. او بیان اینکه این دارایی‌ها، پول را به ابزاری برای فشار و کنترل تبدیل می‌کنند، فدرال رزرو را به ساخت ابزاری متهم کرد که صنعت مالی را نابود می‌کند.

کیوساکی همچنین به تأثیر اَبَرتورم و اینکه چرا مردم باید دارایی‌هایی مانند طلا، نقره و بیت‌کوین را انباشت کنند، اشاره کرد.

“بسیاری از مردم فکر می کنند که اَبَرتورم به معنای افزایش قیمت است. اما دقیقا برعکس. ابر تورم به این معنی است که قدرت خرید شما در حال کاهش است. طلا، نقره و بیت کوین بخرید و برنده باشید نه بازنده.”

همچنین کیوساکی اخیرا در توییتی هشداری جدی صادر کرد و از مردم خواست تا سرمایه‌های خود را از بانک‌های سنتی دور کنند. وی گفت پول‌های‌تان را از بانک‌ها دربیاورید؛ چراکه درحال حاضر بیش از 725 بانک آمریکایی در لیست نظارت شرکت بیمه سپرده فدرال هستند. عاقل باشید، باهوش باشید. از بانک‌های در حال سقوط دور بمانید.

در زمان نگارش این مطلب قیمت بیت کوین 27926 دلار است و در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد افزایش یافته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش ترون به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید