/ اخبار ارز دیجیتال / طرح پیشنهادی شبکه پولکادات (Polkadot) برای ایجاد توکن های (DOT) "ارگونومیک تر"

زمان مطالعه : 5 دقیقه

طرح پیشنهادی شبکه پولکادات (Polkadot) برای ایجاد توکن های (DOT) "ارگونومیک تر"

طرح پیشنهادی شبکه پولکادات (Polkadot) برای ایجاد توکن های (DOT)  “ارگونومیک تر”

اولین پیشنهاد رأی گیری بزرگ پولکادات با 86 درصد به نفع ضرب 100 برابری عرضه (DOT) به تصویب رسید.

 

اولین رأی مبتنی بر توکن در شبکه پولکادات (Polkadot) به نفع عرضه صد برابری (DOT) به تصویب رسید.

 

همانطور که روز دوشنبه اعلام شد ، پیشنهادی برای ایجاد (DOT) های “ارگونومیک تر”با 86 درصد آرای مثبت توسط جامعه پذیرفته شد. تنها 4 درصد آراء مخالف هر گونه تغییر بودند ، در حالی که انواع تجزیه ارزش توکن به عدد 10x و 1000x به ترتیب 20 درصد و 24 درصد رای آوردند ، زیرا دارندگان توکن ترجیحات متعددی دارند.

 

این رای گیری دو هفته به طول انجامید و 2.86 میلیون از مجموع 5.4 میلیون توکن در آن شرکت کردند. شرکت پریتی تکنولوژیز (Parity Technologies) و بنیاد (Web3)  ، دو نهاد اصلی در حال توسعه پولکادات ، پس از برنامه های اولیه برای تغییر مجدد توکن ها بدون رای صاحبان توکن ، از رای گیری خودداری کردند.

 

دات (DOT) ها تنها یک واحد نامگذاری شده دیگر با نام پلنک (Planck) داشتند که 100 میلیون پلنک برابر با یک دات (DOT) بود. گفته می شود که این واحد “برای اهداف عملی” بی فایده است ، زیرا ارزش آن کمتر از یک درصد است.

 

نتایج رأی ، عرضه پولکادات را به تقریباً پنج برابر بیشتر از اتریوم (ETH) افزایش می دهد ، و با توجه به قیمت ها در آخرین فروش توکن های پولکادات ، قیمت هر یک از توکن ها برابر با 1.25 دلار است. از آنجایی که این فقط یک تغییر اسمی است ، هیچ تغییری در عرضه واقعی ایجاد نمی شود زیرا هر (DOT) به سادگی تبدیل به 100 دات می شود.

 

تغییر اسمی یا حذف صفر 72 ساعت پس از فعال شدن انتقال (DOT) انجام می شود ، که باید در حدود ساعت 1 بعد از ظهر در 18 آگوست رخ دهد. بنابراین انتظار می رود تغییر در 21 آگوست رخ دهد.

 

فروش توکن بی سر و صدا اجرا شد

همانطور که پیش از این کوین تلگراف گزارش داده بود ، پولکادات در حال حاضر در حال اجرای فروش عمومی توکن برای 300،000 (DOT) ، با ارزش 125 دلار است.

 

به نظر می رسد که این تیم در مورد اطلاعیه یا تبلیغات عمومی این فروش ، احتمالاً به دلیل محدودیت های مربوط به عرضه کوین بر اساس قوانین اقدامی نکرده است.

 

این امر مانع از جمع آوری 3925 بیت کوین (BTC) ، به ارزش بیش از 4 میلیون دلار طی این فروش نشده است.

 

فروش توکن اندکی پس از آن در تاریخ 21 جولای آغاز شد. این شبکه در 21 جولای تکیه گاه خود را در قالب کلیدهای ادمین از دست داد.

 

گوین وود ، از بنیانگذاران پولکادات (Polkadot) و اتریوم (Ethereum) ، یک پشتیبان قوی برای سیستم های رسمی دولتی در بلاکچین (blockchain) است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)