/ اخبار بیت کوین / طبق نظرسنجی شرکت گری اسکیل (Grayscale) ویروس کرونا موجب تمایل بیشتر سرمایه گذاران به بیت کوین (Bitcoin) شده است

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

طبق نظرسنجی شرکت گری اسکیل (Grayscale) ویروس کرونا موجب تمایل بیشتر سرمایه گذاران به بیت کوین (Bitcoin) شده است

طبق نظرسنجی شرکت گری اسکیل (Grayscale) ویروس کرونا موجب تمایل بیشتر سرمایه گذاران به بیت کوین (Bitcoin) شده است

این نظرسنجی میزان علاقه سرمایه گذاران به بیت کوین (Bitcoin) را به عنوان یک دارایی امن بررسی کرده است.

 

نظرسنجی اخیر گری اسکیل (Grayscale Investments) نشان می دهد که ویروس کرونا تمایل سرمایه گذاران به بیت کوین (BTC) را افزایش داده است.

منبع: گری اسکیل

این شرکت نظرسنجی را میان 1000 آمریکایی در سنین 25 تا 64 سال که 10000 دلار یا بیشتر در دارایی های مختلف سرمایه گذاری کرده اند انجام داد. این نظرسنجی در ژوئن تا ژوئیه سال 2020 انجام شده است. 63 درصد از پاسخ دهندگانی که در چهار ماه گذشته در بیت کوین (Bitcoin) سرمایه گذاری کرده بودند ، اظهار داشتند که همه گیری در تصمیم آنها تأثیر مثبت داشته است. علاوه بر این ، 39 درصد به دلیل وضعیت ناشی از بیماری به بازار بیت کوین (Bitcoin) جذب شدند. فقط 13 درصد اظهار داشتند که حوادث پیرامون ویروس کرونا موجب کاهش جذابیت این دارایی شده است :

 

“به گفته پاسخ دهندگان ، به نظر می رسد بیت کوین (Bitcoin) ویژگی های مشترکی با سرمایه گذاری امن دارد. کمیابی ، ماهیت قابل تأیید بیت کوین (Bitcoin) ، عدم همبستگی با بازارهای جهانی و این که توسط سازمان های دولتی کنترل نمی شود ، ویژگی هایی است که بیت کوین (Bitcoin) را شبیه به سرمایه گذاری های سنتی و امن می کند. ”

به نظر می رسد این وضعیت به نفع بیت کوین (Bitcoin) به عنوان یک دارایی امن شده که از سوی بسیاری از تحلیلگران نیز مطرح می شود. طبق نتایج نظرسنجی ، به نظر می رسد علاقه به بیت کوین (Bitcoin) به عنوان یک سرمایه گذاری به سطح تحصیلات نیز مرتبط است. تنها 17 درصد از پاسخ دهندگان با سطح تحصیلی پایین به این دارایی علاقه داشتند ، در حالی که 29 درصد از سرمایه گذاران بیت کوین (Bitcoin) دارای سطح تحصیلات بالایی بودند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)