/ اخبار آلت کوین ها / صعود آلتکوین ها با وجود ریزش قیمت بیت کوین و اتریوم به سطوح حمایتی کلیدی

زمان مطالعه : 5 دقیقه

صعود آلتکوین ها با وجود ریزش قیمت بیت کوین و اتریوم به سطوح حمایتی کلیدی

صعود آلتکوین ها با وجود ریزش قیمت بیت کوین و اتریوم به سطوح حمایتی کلیدی

آلت کوین هایی مانند، اکس وای او(XYO)،کریپتو دات کام کوین(CRO) و رپد ان ایکس ام(WNXM)، با افزایش قیمت در هنگام تثبیت قیمت بیت کوین(BTC) و اتریوم(ETH) در حال جذب سرمایه هستند.

شکست صعودی بیت کوین و اتریوم در 48 ساعت گذشته و دستیابی آن ها به سقف های قیمتی جدید، باعث ایجاد نوسانات شدید قیمتی شده است.

زمانی که 2 ارز دیجیتال برتر در حال تثبیت سطوح کلیدی حمایتی خود هستند بازار آلت کوین ها در 5 نوامبر شاهد رشد های دو رقمی بوده است و شاخص آلت سیزن کوینتلگراف مارکت پرو(Cointelegraph Markets Pro) شرایط فعلی بازار را مانند آلت سیزن قبلی نشان می دهد.

 

هفت کوین برتر با بیشترین تغییر قیمتی 24 ساعته. منبع:  Cointelegraph Markets Pro

طبق داده های موجود، بیشترین افزایش در 24 ساعت اخیر مربوط به توکن های اکس وای او ،کریپتو دات کام کوین و رپد ان ایکس ام بوده است.

اکس وای او در وبسایت Crypto.com لیست می شود

شبکه اکس وای او یک شبکه اوراکل جغرافیایی مبتنی بر بلاکچین(blockchain) است و از دستگاه‌ های غیر متمرکزی استفاده می‌ کند که به‌ طور ناشناس داده‌ ها را روی بلاکچین اکس وای او جمع‌ آوری، اعتبار سنجی و ثبت می‌ کنند.

طبق داده های کوینتلگراف مارکت پرو، شرایط بازار برای اکس وای او برای مدتی مطلوب بوده است.

شاخص ورتکس(VORTECS) که منحصر به کوینتلگراف است یک الگوریتم مقایسه ای از شرایط گذشته و فعلی بازار است که از ترکیب داده های موجود از جمله احساسات حاکم بر بازار، حجم معاملاتی حرکات اخیر قیمتی و فعالیت های توییتری به دست می آید.

شاخص ورتکس(سبز رنگ) در برابر قیمت اکس وای او. منبع:  Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در چارت بالا مشاهده می کنید، شاخص ورتکس برای توکن اکس وای او در 2 نوامبر شروع به افزایش کرده و حدودا 4 ساعت قبل از رشد 103 درصدی قیمت طی دو روز آتی به سقف 77 رسید.

افزایش قیمت در اکس وای او به دلیل لیست شدن در برنامه کریپتو دات کام(Crypto.com) و راه اندازی یک استخر استخراج نقدینگی در گیت، که در آن سپرده گذاران می توانند از سرمایه گذاری خود بازده 543.22 درصدی دریافت کنند رخ داد.

توکن کریپتو دات کام از بامپ کوینبیس(Coinbase) سود می برد

کریپتو دات کام توکن بومی وبسایت Crypto.com است و کاربران برای کسب سود می توانند این توکن را در کنار ارزهای دیجیتال دیگر در برنامه استیک کنند و همچنین می توانند از دارایی های خود برای خرید های روزمره از طریق برنامه پرداخت موبایلی Crypto.com Pay استفاده کنند.

شاخص ورتکس برای توکن کریپتو دات کام در 3 نوامبر و قبل از رشد اخیر این توکن نشان دهنده احتمال صعود قیمت آن بود.

شاخص ورتکس(سبز رنگ) در برابر قیمت توکن کریپتو دات کام. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در چارت بالا مشاهده می کنید، شاخص ورتکس برای توکن کریپتو دات کام در 3 نوامبر شروع به افزایش کرد و حدودا 2 ساعت قبل از رشد 64 درصدی قیمت طی دو روز آتی به سقف 76 رسید.

مومنتوم کریپتو دات کام از لیست شدن این توکن در 3 نوامبر در کوینبیس و عقد قرارداد چند ساله با میزبان مسابقات ورزش های الکترونیکی توییچ ریوالز(Twitch Rivals)، پدید آمد.

شرکت نکسوس(Nexus Mutual) کمپین جدید شیلد (Shield) را راه اندازی کرد

رپد ان ایکس ام ورژن پیچیده توکن حاکمیتی ان ایکس ام برای پروتکل نکسوس است. شرکت نکسوس یک پروتکل بیمه غیرمتمرکز روی شبکه اتریوم است که به کاربران امکان می دهد که از طریق توکن بومی خود یعنی رپد ان ایکس ام، قرارداد های هوشمند را انجام دهند.

شاخص ورتکس برای توکن کریپتو دات کام در 3 نوامبر و قبل از رشد اخیر این توکن نشان دهنده احتمال صعود قیمت آن بود.

شاخص ورتکس برای رپد ان ایکس ام در 4 نوامبر و قبل از رشد اخیر این توکن نشان دهنده احتمال صعود قیمت آن بود.

شاخص ورتکس(سبز رنگ) در برابر قیمت توکن رپد ان ایکس ام. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در چارت بالا مشاهده می کنید، شاخص ورتکس برای توکن رپد ان ایکس ام در 3 نوامبر شروع به افزایش کرد و حدودا 2 ساعت قبل از رشد 47 درصدی قیمت طی روز آتی به سقف 74 رسید.

رشد قیمت رپد ان ایکس ام از راه اندازی کمپین جدید شیلد ماینینگ برای پروژه پرمیا فا یننس(Premia Finance)، و برنامه راه اندازی ورژن دوم نکسوس(Nexus V2) که صندوق ها را قادر می سازد تا پرداخت های جزئی را انجام دهند، پدید می آید.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 2.702 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 42.6 درصد می باشد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین