/ اخبار بیت کوین / شرکت ماینینگ چینی کنان پس از سرکوب چین فعالیت خود را در قزاقستان آغاز کرد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت ماینینگ چینی کنان پس از سرکوب چین فعالیت خود را در قزاقستان آغاز کرد

شرکت ماینینگ چینی کنان پس از سرکوب چین فعالیت خود را در قزاقستان آغاز کرد

کنان (Canaan) پس از تأسیس یک مرکز ارائه خدمات در این کشور در اوایل ماه جاری ، با آخرین دستگاه های (Avalon Miner) خود در قزاقستان عملیات ماینینگ بیت کوین (Bitcoin) را آغاز کرده است.

 

کنان به دلیل سرکوب های مداوم دولت چین در حوزه ماینینگ بیت کوین (BTC) ، کسب و کار خود را به قزاقستان منتقل کرده است. انتقال این شرکت به قزاقستان بخشی از برنامه های استراتژیک گسترده اش در این کشور است. کنان پیش از این در اوایل ماه جاری اولین مرکز خدمات خارج از کشور خود را در قزاقستان افتتاح کرد تا خدمات پس از فروش مانند آزمایش ، گارانتی ، تعمیر و نگهداری و مشاوره فنی را به مشتریان ارائه دهد.

 

رئیس و مدیرعامل کنان گفت که کسب و کار ماینینگ بیت کوین (Bitcoin) که به صورت خودکار اداره می شود ، به بهبود عملکرد مالی این شرکت کمک می کند : “همانطور كه منابع بیشتری را در فعالیت های خود ادغام می كنیم ، معتقدیم كه این بخش به ما كمك می كند تا موجودی دستگاه های ماینینگ خود را احیا كنیم و از نوسانات بیت کوین (Bitcoin) در امان بمانیم.”

 

در هفته های اخیر چین با تعطیل کردن عملیات ماینینگ در سیچوان ، یوننان ، شین جیانگ ، مغولستان داخلی و چینگهای ، رویکرد سختگیرانه تری را در مقابل ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده است. در واکنش به این قوانین ، تعدادی از اپراتورهای ماینینگ چینی عملیات خود را به کشورهای دیگر منتقل کرده اند ، استخر ماینینگ بیتکوین داتکام (BTC.com) نیز اوایل هفته اولین بخش از ماینرهای خود را به قزاقستان منتقل کرد.

 

گفته می شود بیت مین (Bitmain) نیز برای ادامه کسب وکار ماینینگ خود در صدد خروج از چین است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)