/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / تلاش وی چین برای فرار از چنگ خرس های 0.2500 دلاری

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تلاش وی چین برای فرار از چنگ خرس های 0.2500 دلاری

بررسی فاکتور های پرایس اکشن نشان می دهد که خریدارن وی چین اصرار به انباشت توکن های خود در این محدوده را دارند. همچمین ارز دیجیتال وی چین با تشکیل الگوی کف دو قلوی صعودی و شکستن خط گردن در محدوده 0.200 دلار برای ثبت یک موج صعودی دیگر آماده می شود.

تلاش وی چین برای فرار از چنگ خرس های 0.2500 دلاری

قیمت ارز دیجیتال وی چین (Vet) در روزهای اخیر در تلاش بود تا برای عبور از ناحیه مقاومتی 0.2300 دلار، شانس خود را دوباره امتحان کند. در نهایت بعد از ناتوانی از شکستن مقاومت پیش رو به سمت حمایت 0.1460 اصلاح کرد. بررسی فاکتور های پرایس اکشن نشان می دهد که خریدارن اصرار به انباشت توکن های وی چین در این محدوده را دارند. همچمین این ارز دیجیتال در محدوده‌ی حمایتی، بعد از تشکیل یک الگوی کف دو قلوی صعودی موفق به فتح خط گردن 0.200 دلار نیز شده است.

وی چین اخیرا با عبور از برخی میانگین های متحرک مهم بازار خود را به محدوده‌ی بالای 0.2000 دلار رسانده است. تحلیلگران تکنیکال معتقدند که این ارز اصلاح خود را کامل کرده و نشانه هایی از تشکیل الگوی برگشتی را نیز دارد. در روزهای گذشته این ارز دیجیتال بعد از اینکه از محدوده ی تقاضای 0.2300 دلار به سمت پایین ریجکت شد دوباره برای آزمایش حمایت EMA200 روزانه اصلاح کرد.

در حال حاضر ارز دیجیتال وی چین در محدوده‌ی قیمتی 0.2267 دلار با ثبت 3.40 درصد رشد روزانه معامله می شود. به علاوه حجم معاملات وی چین نیز با 2.44 درصد افزایش به رقم 42 میلیون دلار رسیده است. جفت ارز معاملاتی وی چین/بیت کوین نیز با قیمت 0.000000589 در حال معامله می باشد. ارزش بازار این ارز  نیز حدودا 1.53 میلیارد دلار برآورد می شود. تحلیل گران معتقدند که میزان خرید گاو ها به شکل قابل توجهی بالا است و وی چین، در روزهای آینده با رشد قابل قبولی مواجه خواهد شد.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال پولکادات (Polkadot) چیست؟

شکست مقاومت 0.200 دلار در تایم فریم روزانه

بررسی چارت روزانه وی چین نشان میدهد که قیمت در ناحیه ی 0.1400 دلار یعنی دقیقا در محدوده‌ای که کف دو قلو تشکیل شده، بیس کندلی شکل ساخته است. دقیقا در همین محدوده بود که فروشندگان قدرت خود را از دست دادند و قیمت، روند بازیابی خود را دوباره شروع کرد. وی چین در ماه گذشته بیش از 51 درصد بازده مثبت را ثبت کرده و همین امر علاقه‌ی زیاد سرمایه گذاران به وی چین را نشان میدهد.

تلاش وی چین برای فرار از چنگ خرس های 0.2500 دلاری

شاخص اندیکاتور RSI با قرار گرفتن در ناحیه‌ی اشباع خرید و تشکیل یک واگرایی مثبت قدرت خریداران وی چین را به رخ بازار می کشد. بررسی RSI نشان میدهد که احتمالا به زودی با شکست مقاومت های پیش رو ناحیه ی 0.2500 دلار را لمس خواهد کرد.

اندیکاتور مک دی اما با تشکیل یک تقاطع نزولی و ثبت میله های قرمز هیستوگرام دورنمایی از نوسانی بودن و بی ثباتی قیمت در روزهای آینده را به ما نشان میدهد.

نمای نمودار وی چین در تایم فریم هتفگی

تلاش وی چین برای فرار از چنگ خرس های 0.2500 دلاری

بررسی نمودار هفتگی قیمت وی چین نشان میدهد که قیمت در ادامه‌ی عبور از یک خط روند نزولی و تشکیل رالی صعودی بعدی اما با مقاومت EMA 50  رو به رو شده است. با این حال تشکیل کندل چکش صعودی در ابتدای راه ریکاوری قیمت، به ما این پیام را می دهد که باید منتظر شروع یک حرکت صعودی باشیم.

حرف آخر

وی چین بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی 0.1400 دلار شروع به بازیابی قیمت کرد و تحت تاثیر رشد بازار کریپتوکارنسی یک موج صعودی را ثبت کرد. در ادامه‌ی راه، خریداران در جریان اصلاح قیمت با در دست گرفتن نبض بازار این ارز دیجیتال و انباشت توکن های مورد نظر خود، فروشندگان را به دام انداختند. اندیکاتور RSI با قدرت به سمت بالا در حرکت است و با تایید واگرایی مثبت حکایت از ادامه این روند صعودی با قدرت بیشتر را دارد. اندیکاتور مک دی اما با تشکیل یک تقاطع نزولی (وقتی خط سیگنال خط مک دی را به سمت پایین قطع می کند) سیگنال اصلاح بیشتر را صادر کرده است.

به هر حال با توجه به اینکه هر اندیکاتوری در صادر کردن سیگنال های صعودی و یا نزولی حتما تا میزان خاصی ممکن است خطا داشته باشد و هرگز نباید با اتکا به یک اندیکاتور وارد معامله شد، حتما قبل از اقدام به خرید و یا فروش، فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید و بعد از بررسی های لازم وارد معامله شوید.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین و تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین