/ اخبار بیت کوین / شرکت ماینینگ ارز دیجیتال فاوندری (Foundry) جزو 10 استخر ماینینگ برتر جهان شده است

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت ماینینگ ارز دیجیتال فاوندری (Foundry) جزو 10 استخر ماینینگ برتر جهان شده است

شرکت ماینینگ ارز دیجیتال فاوندری (Foundry) جزو 10 استخر ماینینگ برتر جهان شده است

فاوندری (Foundry) در آگوست سال 2020 وارد حوزه ماینینگ ارزهای دیجیتال شد. این شرکت متعلق به دیجیتال کارنسی گروپ (Digital Currency Group) یا (DCG) ، وارد  لیست 10 استخر ماینینگ برتر بیت کوین (BTC) در جهان شده است.

 

مدیر عامل این شرکت ، بری سیلبرت (Barry Silbert) ، روز سه شنبه با اعلام این خبر پیش بینی کرد که فاوندری به زودی در لیست پنج استخر ماینینگ برتر قرار خواهد گرفت.

 

طبق داده های (BTC.com) ، در زمان نگارش این مطلب ، فاوندری دارای هش ریت 2.74 اگزاهش در ثانیه است. این استخر ماینینگ 1.85 درصد از تولید هش ریت جهانی را بر عهده دارد.

منبع:  Btc.com

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که سیلبرت اعلام کرد ماینرهای جهانی بیت کوین (Bitcoin) می توانند از ماه فوریه به استخر فاوندری بپیوندند. سیلبرت همچنین در خصوص قدرت ماینینگ ایالات متحده ابراز خوشبینی کرد و پیش بینی کرد که فاوندری “به زودی به بزرگترین استخر ماینینگ بیت کوین (Bitcoin) مستقر در ایالات متحده تبدیل خواهد شد.”

 

فاوندری که در اگوست سال 2020 به طور رسمی توسط (DCG) معرفی شد ، از نظر میزان هش ریت هنوز با برترین استخرهای ماینینگ در جهان مانند (F2Pool) و (Binance Pool) فاصله زیادی دارد. میزان هش ریت تولیدی (F2Pool) مستقر در چین ، بزرگترین استخر ماینینگ و مسئول 18 درصد از هش ریت جهانی ، در حال حاضر بیش از 24 اگزاهش بر ثانیه است.

 

بایننس پول (Binance Pool) که در آوریل 2020 توسط بایننس راه اندازی شد ، اکنون دومین استخر برتر ماینینگ جهان است که تقریباً 13 درصد از کل توان ماینینگ جهانی (Bitcoin) را بر عهده دارد. میزان هش ریت این استخر در زمان نگارش این مطلب به 19.16 اگزاهش بر ثانیه می رسد.

 

همانطور که کوین تلگراف روز جمعه گزارش داد ، فعالیت (F2Pool) احتمالاً دلیل اصلی اصلاح اخیر بیت کوین (Bitcoin) بود که طی آن قیمت به کمتر از 29000 دلار کاهش یافت.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)