/ فین تک های ارزهای دیجیتال / راه اندازی (ICO) به مبلغ 100 میلیون دلار توسط یک شرکت امریکایی برای تأمین بودجه تولید ماشین های الکتریکی در آفریقا

زمان مطالعه : 5 دقیقه

راه اندازی (ICO) به مبلغ 100 میلیون دلار توسط یک شرکت امریکایی برای تأمین بودجه تولید ماشین های الکتریکی در آفریقا

راه اندازی (ICO) به مبلغ 100 میلیون دلار توسط یک شرکت امریکایی برای تأمین بودجه تولید ماشین های الکتریکی در آفریقا

براساس اعلامیه ای که در تاریخ 11 مارس منتشر شده است ، شرکت (Alternet Systems Inc (ALYI ، یک شرکت ذخیره انرژی ، ابزارهای نظامی و موتور سیکلت های برقی ، جهت تامین بودجه پروژه تولید وسایل نقلیه برقی در مناطق افریقای سیاه (Sub-Saharan)  از طریق عرضه کریپتوکارنسی ، همکاری جدیدی را اغاز کرده است.

 

در حالی که شرکت (Alternet) نامی از شرکتی که با آن در این زمینه همکاری می کند نبرده است ، اعلام کرد که کریپتوکارنسی مورد نظر به صورت موفقیت آمیز در بلاکچین (blockchain) اتریوم (Ethereum) ماین شده است.

 

برنامه ی شرکت (Alternet Systems) برای راه اندازی یک (ICO)  به مبلغ 100 میلیون دلار

شرکت (ALYI) قصد دارد از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) مبلغ صد میلیون دلار جمع آوری کند ، این شرکت اعلام کرده است که از سوی یک سرمایه گذار، پیشنهادی برای خرید این (ICO) به مبلغ  100 میلیون دلار دریافت کرده است.

 

شرکت (Alternet Systems)همچنین اعلام کرده که در حال حاضر تنها شرکتی است که در زمینه نوآوری کریپتوکارنسی شراکتی را آغاز کرده است.

 

(ALYI) در حال حاضر در حال بررسی قانونی و توسعه برنامه بازاریابی خود برای (ICO) است. همچنین گفته شده که تاریخ (ICO) را در آینده اعلام می کند.

 

جمع آوری سرمایه از طریق (ICO) برای تأمین بودجه تولیدات موتور سیکلت

(Alternet Systems) از طریق شرکت زیرمجموعه ی موتورسیکلت برقی خود ، یک سایدکار و موتور سیکلت برقی را طراحی کرده است که برای راه اندازی در بازار هم پیمایی آفریقا ایجاد شده اند.

 

در حالی که (ALYI) ادعا می کند که قبلاً برای تولید موتور سیکلت های خود معامله ای را در کنیا امضا کرده است ، این شرکت قصد دارد از بودجه حاصل از (ICO) ، برای تولید دوچرخه های برقی استفاده کند.

 

شرکت های بلاکچین (Blockchain) در بازار آفریقا سرمایه گذاری می کنند

(ICO) شرکت (Alternet Systems)،  پس از افزایش علاقه و سرمایه گذاری در بازار آفریقا از سوی شرکت هایی که در فضای بلاکچین (Blockchain) و کریپتو فعالیت می کنند ، برنامه ریزی شده است.

 

در 9 مارس ، بنیاد (Bill and Melinda Gates) اعلام کرد کمک مالی به مبلغ 1 میلیون دلار به شرکت فین تک امنیتی با قابلیت بلاکچین (blockchain) به نام کرست (Crest) پرداخت کرده است تا خدمات مالی دیجیتالی خود را در مناطق بدون بانک آفریقا و آسیا گسترش دهد.

 

در 4 مارس ، بایننس (Binance) پشتیبانی از نایرا نیجریه (Naira Nigeria) را بر روی پلتفرم اکسچنج همتا به همتای خود آغاز کرد ، این اولین ارز فیات آفریقایی است که در این اکسچنج پشتیبانی می شود.

 

در 13 مارس ، (Mpho Dagada)، رئیس كمسیون انتخابات ریاست جمهوری آفریقای جنوبی در انقلاب صنعتی چهارم  ، گفت كه این كشور باید برای مقابله با بیكاری ، بخش بلاکچین (blockchain) خود را تقویت كند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبري نيپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)