/ اخبار اکسچنج ها / خرید 425 میلیون دلار بیت کوین (Bitcoin) شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) در سپتامبر 2020 از طریق کوین بیس (Coinbase) انجام شد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

خرید 425 میلیون دلار بیت کوین (Bitcoin) شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) در سپتامبر 2020 از طریق کوین بیس (Coinbase) انجام شد

خرید 425 میلیون دلار بیت کوین (Bitcoin) شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) در سپتامبر 2020 از طریق کوین بیس (Coinbase) انجام شد

یکی از بزرگ ترین خریدهای بیت کوین (Bitcoin) در سال 2020 بیش از پنج روز به طول انجامید.

 

کوین بیس (Coinbase) ، برترین اکسچنج کریپتوکارنسی در ایالات متحده ، اعلام کرد که یکی از بزرگترین خریدهای بیت کوین (BTC) در سال 2020 را انجام داده است.

 

طبق یک اعلامیه رسمی ، کوین بیس به عنوان شریک اجرایی اصلی برای خرید 425 میلیون دلار بیت کوین (Bitcoin) توسط مایکرواستراتژی در سپتامبر 2020 انتخاب شد.

 

برت تیپائول (Brett Tejpaul) ، رئیس بخش فروش نهادی کوین بیس ، جزئیات بیشتری در مورد خرید و همچنین هدف این شرکت برای تسهیل خریدهای سازمانی را در 1 دسامبر منتشر کرد.

 

وی گفت: “ما با استفاده از قابلیت های پیشرفته اجرایی خود به عنوان یک پلتفرم پیشرو در زمینه ارز دیجیتال و یک فرابورس توانستیم مقدار قابل توجهی بیت کوین (Bitcoin) را از طرف مایکرواستراتژی خریداری کنیم و این کار را بدون ایجاد تغییری در بازار انجام دادیم.” طبق این اظهارات ، مایکرواستراتژی به این دلیل کوین بیس را انتخاب کرد که این پلتفرم تعدادی ابزار بازار مانند مسیریابی سفارش هوشمند و ابزارهای معاملات الگوریتمی را ارائه می دهد.

 

کوین بیس برای درک بهتر اهداف اجرایی تجارت و تدوین برنامه معاملاتی ، قبل از خرید 425 میلیون دلاری ، اقداماتی را به همراه مایکرواستراتژی انجام داده است.

 

پش از آزمایش موفقیت آمیز ، کوین بیس شروع به انجام معاملات بزرگتر کرد و از الگوریتم میانگین موزون زمان قیمت (Time Weighted Average Price) برای اجرای معامله در مدت پنج روز استفاده کرد.

 

در طول معامله ، مایکرواستراتژی هر روز 9 صبح با تیم معاملاتی کوین بیس تماس می گرفت تا معاملات را آغاز کند و معاملات شبانه را نیز گزارش کند. پس از اتمام سرمایه گذاری اولیه 250 میلیون دلاری در مدت پنج روز ، مایکرواستراتژی پس از موفقیت در معامله اول ، 175 میلیون دلار دیگر در بیت کوین (Bitcoin) سرمایه گذاری کرد و در مجموع 425 میلیون دلار بیت کوین (Bitcoin) را خریداری کرد.

 

کوین بیس تمایل خود را برای کمک به موسسات بیشتری که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند ، ابراز کرد :

 

“ما امیدواریم که این اقدام بر اقتصاد کریپتو تاثیر مثبتی بگذارد و مشتاقانه منتظر کمک به شرکت ها و موسسات بزرگ دیگری هستیم که به دنبال متنوع سازی استراتژی های تخصیص سرمایه خود با استفاده از ارزهای دیجیتال هستند. مشتریان می توانند اطمینان حاصل کنند که منافع ما با آنها مطابقت دارد زیرا ما به دنبال یافتن بهترین قیمت های موجود در بازار هستیم.”

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید