/ اخبار بیت کوین / توقف همبستگی؟ نسبت بیت کوین (Bitcoin) در مقابل طلا از بازار نزولی 3 ساله خارج می شود

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

توقف همبستگی؟ نسبت بیت کوین (Bitcoin) در مقابل طلا از بازار نزولی 3 ساله خارج می شود

توقف همبستگی؟ نسبت بیت کوین (Bitcoin) در مقابل طلا از بازار نزولی 3 ساله خارج می شود

ویلی وو (Willy Woo) می گوید روزهای همبستگی بیت کوین (Bitcoin) با بازارهای سنتی به پایان می رسد ، روند نزولی بلند مدت برای شکل دهی حمایت صعودی تغییر می کند.

 

تحلیلگر برجسته ویلی وو می گوید ، در حالی که رابطه کلیدی با طلا از روند نزولی طولانی مدتی خارج می شود ، همبستگی بیت کوین (BTC) با دارایی های سنتی ممکن است به زودی به پایان برسد.

 

وو در تاریخ 25 سپتامبر در یک توییت پیش بینی کرد که بیت کوین (Bitcoin) مانند یک استارت آپ موفق در رشد و ادامه راه خود عمل خواهد کرد.

 

وو: توقف همبستگی بیت کوین (Bitcoin) با بازارهای کلان “به زودی” آغاز می شود

وی اظهار داشت که پذیرش آن از الگوی منحنی S کلاسیک پیروی می کند ، دقیقاً به همان روشی که یک استارت آپ رشد می کند. این امر از سرمایه گذارانی که به دنبال پوشش ریسک در برابر سایر دارایی ها هستند مهم تر خواهد بود.

 

وو نوشت: “بیت کوین (Bitcoin) به زودی از بازارهای سنتی جدا می شود ، اما این امر با توجه به منحنی پذیرش داخلی آن (رشد به سبک استارتاپ) و نه تغییر بینش به عنوان یک ابزار پوشش ریسک توسط سرمایه گذاران سنتی رخ می دهد”

 

“فاندامنتال های پذیرش کاربر در حال حاضر از اوج های تاریخی خود فراتر رفته است.”

 

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد ، هش ریت و سختی شبکه بیت کوین (Bitcoin) رکورد جدیدی را ثبت کرده است ، که این امر نشان دهنده رقابت و افزایش بلند مدت سودآوری در بین ماینرها است.

 

درست همانطور که وو پایان همبستگی فعلی بیت کوین (Bitcoin) به عواملی مانند شاخص ارزی دلار آمریکا (DXY) را پیش بینی کرد ، نمودار دیگری نشان داد که این تغییر ممکن است در حال حاضر نیز رخ داده باشد.

 

نسبت قیمت بیت کوین (Bitcoin) در برابر طلا که از زمان اوج بیت کوین (BTC / USD) در دسامبر 2017 در روند نزولی قرار داشت ، هنگامی که این جفت ارز در پایان ماه جولای به 12000 دلار رسید روند صعودی خود را آغاز کرد.

 

به نظر می رسد آزمایش مجدد خط روند صعودی حمایت جدید را تأیید کرده و در نتیجه حرکت قیمت به سمت صعودی است.

 

بررسی عملکرد هفتگی نمودار طی سه سال گذشته توسط ترویس کلینگ (Travis Kling) ، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری (Ikigai ) بسیار مورد توجه قرار گرفت.

توقف همبستگی؟ نسبت بیت کوین (Bitcoin) در مقابل طلا از بازار نزولی 3 ساله خارج می شود

نمودار تاریخی (BTC / USD) در مقایسه با طلا روند نزولی و بریک اوت را نشان می دهد. منبع: تراویس کلینگ / توییتر

 

مایکرواستراتژی (MicroStrategy) به بیت کوین (Bitcoin) به عنوان یک ارز “غیر سمی” نگاه می کند

سخنان وو در بحبوحه پذیرش بیت کوین (Bitcoin) توسط مایکرواستراتژی منتشر شده که انکار می کند اقدامش برای خرید 425 میلیون دلار بیت کوین (BTC) برای پوشش ریسک بوده است.

 

مایکل سیلور (Michael Saylor) مدیرعامل مایکرواستراتژی روز پنجشنبه در مصاحبه ای با مجری (RT) مکس کایزر (Max Keiser) در برنامه تلویزیونی (Keizer Report) توضیح داد که او واقعاً می خواهد مایکرواستراتژی “استاندارد بیت کوین (Bitcoin) ” را اتخاذ کند.

 

“آنچه ما در حال حاضر شاهد آن هستیم جنگ با ارز است و نه جنگی برای ضعیف کردن ارز ایالات متحده نسبت به یورو. جنگ با ارز هر کسی که دارای ارز باشد را در معرض حمله قرار دهد “.

 

” بنابراین اکنون ما در حال درک این موضوع هستیم که ارز توسط سیاست های مالی بانک های مرکزی سمی شده است ، شما باید از آن ارز فرار کنید و به سوی چیزی بروید که سمی نباشد و من فکر می کنم بیت کوین (Bitcoin) همین ارز غیر سمی است. ”

 

وی خاطرنشان کرد: مبادله وجه نقد با بیت کوین (Bitcoin) نیز منطقی است زیرا دارایی های کمیاب در سال 2020 تا 25 درصد و پس از آن هر سال 10 درصد افزایش می یابند. بنابراین سرمایه گذاری بر روی ذخایر نقدی شبیه “یک مکعب یخ در حال ذوب شدن” است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو          


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین