/ اخبار بیت کوین / بیت کوین دوباره به زیر محدوده 50 هزار دلار ریزش کرد؛ سطوح مقاومت مهم

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بیت کوین دوباره به زیر محدوده 50 هزار دلار ریزش کرد؛ سطوح مقاومت مهم

بیت کوین دوباره به زیر محدوده 50 هزار دلار ریزش کرد؛ سطوح مقاومت مهم

افت آخر هفته ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به 2.29 تریلیون دلار کاهش داد. بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سولانا (SOL) در محدوده قیمتی کوچکی معامله می‌ شوند و هیچ رشد چشمگیری ندارند. این هفته در تعین صعودی بودن یا نبودن بازار در چند هفته آتی یا تا اوایل سال 2022 اخیر نقش تعیین کننده ای خواهد داشت.

ارز دیجیتال پیشرو در هفته گذشته چند سقف قیمتی پایین تر را به ثبت رسانده است. در حالی که بیت کوین به محدوده 50 هزار دلار بازگشته است، این هفته از نظر شکست صعودی و آزمایش مجدد، بسیار مهم خواهد بود. مایکل ون دی پوپ (Micheal Van De Poppe)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، سطوح مقاومت مهمی را تعیین کرده است که معامله گران باید قبل از انجام معاملات خود مراقب آن ها باشند.

سطوح مقاومت مهم پیش روی بیت کوین

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

قیمت بیت کوین در مقایسه با قیکت کلوز در بازار بورس کالای شیکاگو (CME) در روز جمعه، اکنون 2000 دلار افزایش کرده است. از این رو، انتظار می رود این دارایی ارزش خود را به منظور رسیدن به قیمت بورس کالای شیکاگو اصلاح کند. مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر کریپتو نیز همین موضوع را بیان کرده و گفت مراقب اصلاحات خواهد بود. علاوه بر این، او دو محدوده مقاومتی مهم را برای تایید حرکت صعودی تعیین کرد.

این تحلیلگر به 50.6 هزار دلار و 51.4 هزار دلار به عنوان دو سطح حیاتی بعدی اشاره کرد.

در حالی که بسته شدن قیمت در بورس کالای شیکاگو در روز جمعه نشان دهنده یک اصلاح است، این تحلیلگر از ریزش احتمالی قیمت، قبل از آزمایش مقاومت نگران بود. با این حال، او قبل از صعود به تثبیت طولانی‌ تر قیمت خوشبین است.

قیمت بیت کوین تا آخر هفته به 60 هزار دلار می رسد؟

پنتوشی (Pentoshi) یکی از تحلیلگران صنعت کریپتو پیش از این چشم‌انداز مثبتی از احتمال رشد قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشت. او در توییت اخیر خود پیش‌ بینی کرد که این دارایی به سقف های قیمتی پایینتر خود بین 52 تا 53 هزار دلار می رسد و دارای قدرت قابل توجهی در آن سطوح است.

علاوه بر این، بیت کوین باید از موانع خط روند، ساختار بازار، میانگین متحرک 21 هفته ای در تایم فریم 4 ساعته و میانگین متحرک نمایی و میانگین متحرک 1 روزه عبور کند تا بتواند حرکت صعودی خود را از سر بگیرد. این تحلیلگر امیدوار است که اگر بیت کوین از این سطوح مقاومتی عبور کند، قیمت آن تا آخر هفته به 60 هزار دلار برسد.

در مجموع، تصمیمات و شرایط حال حاضر به ساختار آینده بازار تبدیل می شود. اگر تعداد قابل توجهی از خریداران برای کمک به افزایش قیمت از سطوح مقاومت وارد بازار شوند، در این صورت انتظار یک سیکل صعودی کوتاه مدت را داریم. در حالی که بسته شدن بازار بورس کالای شیکاگو در پیش است، قیمت بیت کوین ممکن است قبل از آغاز روند صعودی با اصلاح مواجه شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید