/ اخبار اکسچنج ها / مدیرعامل بایننس شایعه خرید ۲ میلیارد دلار بیت کوین را تکذیب کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیرعامل بایننس شایعه خرید ۲ میلیارد دلار بیت کوین را تکذیب کرد

بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، روز دوشنبه در توییتی شایعه خرید 2 میلیارد دلار بیت کوین در کف قیمت توسط این شرک

مدیرعامل بایننس شایعه خرید ۲ میلیارد دلار بیت کوین را تکذیب کرد

بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، روز دوشنبه در توییتی شایعه خرید 2 میلیارد دلار بیت کوین در کف قیمت توسط این شرکت را تکذیب کرد. حداقل دو رسانه خبری با استناد به موجودی کیف پول آفلاین بایننس اعلام کردند این شرکت در کف قیمت حدود 101266 بیت کوین خریداری کرد.

روز دوشنبه، ژائو در توییتی نوشت: «یک خبر نادرست دیگر». افزایش موجودی کیف پول های آفلاین بایننس نشان می دهد افراد بیشتری به بایننس پول واریز کرده اند.

بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، قیمت بیت‌کوین پس از افت به 17708 دلار در روز یکشنبه، روز دوشنبه مجددا به بالای 20000 دلار بازگشت.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال مونرو (XMR) چیست؟

به گفته ژائو، هفته گذشته، برداشت ها در شبکه بیت کوین بایننس به دلیل بک لاگ (backlog) ایجاد شده توسط یک تراکنش متوقف شد. اما این مشکل در عرض چند ساعت برطرف شد.

پس از ریزش آخر هفته، بیت کوین از مرز 20000 دلار عبور کرد

قیمت بیت کوین پس از سقوط به 17708 دلار، پایین‌ترین قیمت آن از دسامبر 2020 تا کنون، صبح روز دوشنبه از مرز 20000 دلار فراتر رفت. با ارزش‌ترین ارز دیجیتال جهان در روز گذشته بیش از 7 درصد صعود کرد و در زمان نگارش این مطلب به 20504 دلار رسید. اتریوم نیز پس از سقوط به 896 دلار، در 24 ساعت گذشته 14 درصد افزایش یافت و اکنون با قیمت 1125 دلار معامله می شود. برای ششمین روز متوالی، ارزش بازار ارزهای دیجیتال کمتر از یک تریلیون دلار است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید