/ اخبار آلت کوین ها / بیت کوین در آستانه ثبت پایینترین کندل هفتگی طی 2 ماه؛ فعالیت خریداران در سطح 53000 دلاری

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بیت کوین در آستانه ثبت پایینترین کندل هفتگی طی 2 ماه؛ فعالیت خریداران در سطح 53000 دلاری

بیت کوین در آستانه ثبت پایینترین کندل هفتگی طی 2 ماه؛ فعالیت خریداران در سطح 53000 دلاری

بیت کوین در 28 نوامبر در محدوده 54.000 دلار در نوسان بود و کندل هفتگی آتی بیت کوین، نشانه هایی از رسیدن به پایین ترین سطح دو ماهه را نشان می داد.

نمودار شمعی 1 ساعته جفت ارز بیت کوین به دلار (BTC/USD). منبع: TradingView

خریداران در سطح 53.000 دلار

طبق داده های موجود جفت ارز بیت کوین به دلار پس از کندل منفی 6.000 دلاری در روز جمعه، در 24 ساعت اخیر روندی آرام داشت.

اگرچه این جفت ارز تا روز یکشنبه آرام بود، اما با این وجود در تایم فریم های هفتگی به زیر یک منطقه حمایتی مهم ریزش کرد و پتانسیل ریزش به پایین‌ ترین سطح هفتگی از اواخر سپتامبر را داشت.

معامله‌ گر و تحلیلگر رکت کپتال(Rekt Capital) گفت باید برای معکوس شدن روند، 55.800 دلار بازپس گرفته شود، چیزی که هنوز هم می‌ تواند به راحتی رخ دهد.

این روند قیمتی برای منصرف کردن خریداران کافی نبود و سرمایه گذاران بسیاری با حجم بالا در کف قیمتی خرید می کنند.

روز یکشنبه، الکس مشینسکی (Alex Mashinsky)، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم وام دهی سلسیوس (Celsius)، تایید کرد که به دارایی های خود بیت کوین و اتریوم (ETH) افزوده است.

او به دنبال کنندگان توییتر خود اعلام کرد: من در سطوح فعلی تقریبا 10 میلیون دلار بیت کوین و اتریوم خریداری کرده ام. ممکن است بیت کوین مجددا به 53.000 دلار و اتریوم به 4.000 دلار برسد اما این سطوح کف های کوتاه مدت خواهند بود و از این نقطه به 70.000 دلار بازمی گردیم.

مشینسکی افزود در صورتی که جفت ارز بیت کوین به دلار آمریکا به زیر 50.000 دلار برود، 50 درصد از آخرین خرید های خود را خواهد فروخت.

داده های گردآوری شده توسط تحلیلگر ویلی وو (Willy Woo) علاقه به خرید بیت کوین را در سطوح فعلی نشان می دهد.

برخلاف جو پس از افت قیمت مشابه در سال 2021 بدون در نظر گرفتن شرکت‌ ها و صندوق‌ های قابل معامله در بورس (ETF)، در این هفته خریداران با حجم های بالا مشهود هستند.

با پیدایش نوع جدید ویروس کرونا، در روز جمعه در بازارهای مختلف فشار فروش شدیدی وجود داشت.این امر  بر احساسات حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال و سنتی تاثیر گذاشت و شاخص ترس و طمع کریپتو به محدوده ترس شدید بازگشت.

آلت‌ کوین‌ های اصلی با نزدیک شدن به پایان هفته، هیچ نشانه‌ ای از احیا نشان ندادند، ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در بازه‌ های زمانی هفتگی عملکردی کاملا منفی داشتند.

جفت ارز اتریوم به دلار (ETH/USD) در روز یکشنبه بالای 4.000 دلار باقی ماند.

نمودار شمعی 1 ساعته جفت ارز اتریوم به دلار. منبع: TradingView

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)