/ اخبار اتریوم / با وجود انتقاد مدیر عامل شرکت تری اروز کپیتال از اتر، این شرکت 156 هزار اتر خریداری کرد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

با وجود انتقاد مدیر عامل شرکت تری اروز کپیتال از اتر، این شرکت 156 هزار اتر خریداری کرد

با وجود انتقاد مدیر عامل شرکت تری اروز کپیتال از اتر، این شرکت 156 هزار اتر خریداری کرد

تنها چند هفته پیش، ژو سو (Zhu Su)، مدیر عامل شرکت، در توییتی اتر (ETH) را به دلیل هزینه های بالای کارمزد و مسائل مربوط به دسترسی، مورد انتقاد قرار داد. اکنون، شرکت او طی افت قیمت، درحال خرید است.

صندوق پوشش ریسک تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital)، از زمانی که ژو سو، مدیرعامل این شرکت، علنا از ​​این ارز دیجیتال در توییتر انتقاد کرد، بیش از نیم میلیارد دلار اتر خریده است. آیا او نظر خود را تغییر داده است یا فقط از این سقوط بازار بهره می برد؟

ژو در یک نطق آتشین علیه اتریوم بین 20 و 22 نوامبر، درباره اینکه چرا «اتریوم را علیرغم حمایت از آن در گذشته، کنار گذاشته است» توییتی را منتشر کرد. این موضوع در پاسخ به توییتی از موسس سینتتیکس (Synthetix)، کین وارویک (Kain Warwick)، منتشر شد. وارویک در این توییت، از افرادی که برای رسیدن به «سود بیشتر سهام خود را فروخته اند» انتقاد کرد.  ژو نیز در پاسخ بیان کرد که جامعه اتریوم، به شدت از «معضلات اخلاقی بنیان‌گذارانش» رنج می‌برد و در حال حاضر همه آنقدر ثروتمند شده اند که به یاد ندارند هدف آنها در ابتدا چه بوده است».

با این حال، پس از آنکه توجهات زیادی را به خود جلب نمود، نظر خود را در مورد اتر تغییر داد و اعلام نمود که قصد دارد نسبت به این موضوع مقاومت کمتری نشان دهد و گفت: من عاشق اتریوم و هدف این شبکه هستم.

طی 17 روز یا بیشتر پس از این رشته توییت ها، تقریباً 156,400 هزار اتر (ETH) یا 676.37 میلیون دلار به کیف پول شرکت تحلیلی بلاک چین نانسن (Nansen) که با تری اروز کپیتال هماری دارد ، منتقل شده است.

تقریباً تمام وجوهی که در این مدت وارد این کیف پول شده اند ، از اکسچنج های بایننس (Binance)،  اف تی اکس (FTX) یا کوین‌بیس (Coinbase) منتقل شدند.

ژو در پاسخ به توییت وو بلاک چین (Wu Blockchain)، این تراکنش ها را تایید کرد و گفت که اگرچه لایه اول اتریوم هنوز «برای تازه واردان غیرقابل استفاده است»، اما او همچنان معتقد است هر گونه «افت ناشی از وحشت در بازار، مانند آخر هفته گذشته» برای خرید موقعیت خوبی است.

داده های این کیف پول نشان می دهد که شرکت تری اروز کپیتال اکثر خریدهای خود را در طول سقوط قیمت آخر هفته، انجام داده است.

هنگامی که توییت‌های ضد اتریوم سو منتشر شد، بسیاری از کاربران توییتر معتقد بودند که او قصد دارد پروژه آوالانچ (Avalanche) که روی آن سرمایه‌گذاری کرده است را به جریان بیندازد. در پاسخ به یک کاربر که پرسید آیا خرید اتر به این معنی است که او دارایی‌های آوالانچ خود را برای اتر فروخته است؟، گفت که آوالانچ را نفروخته است و اتر را از کسی که سواد مالی کمی داشت خریداری است.

در اوایل نوامبر، این شرکت به عنوان سرمایه گذار بلیزارد (Blizzard)، برای ارتقای توسعه اوالانچ بودجه ای در نظر گرفت. پس از توییت های اولیه ژو، آوالانچ از دوج کوین (Dogecoin) به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار پیشی گرفت. ژو نموداری از رشد آوالانچ را تحت عنوان «10 ارز برتر» در ساعاتی قبل از تغییر نظر خود در توییتر منتشر کرد.

امروز 93791.894 اتر از کیف پول متعلق به این شرکت به آدرسی که به نظر می‌رسد متعلق به یک معامله‌گر بزرگ است، منتقل شد. مقادیر کمتری به آدرس های دیگر منتقل شده است، از جمله 500 اتر که به کیف پول یک سرمایه گذار NFT منتقل شد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)