/ اخبار ارز دیجیتال / بازار کریپتو سبز پوش شد : آوالانچ، سولانا تا 16 درصد رشد کردند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بازار کریپتو سبز پوش شد : آوالانچ، سولانا تا 16 درصد رشد کردند

بازار کریپتو سبز پوش شد : آوالانچ، سولانا تا 16 درصد رشد کردند
  • ارزش بازاری ارزهای دیجیتال دوباره صعودی شد.
  • آوالانچ 16 درصد رشد کرد، و راه خود را به سمت ده توکن برتر باز می کند.
  • سولانا 11 درصد رشد کرد.

 

از آنجاییکه تمایل به دارایی های دیجیتال پر ریسک پس از اظهار نظرات فدرال رزرو بهبود یافته، بازار جهانی کریپتو در حال صعودی شدن است.  ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال نسبت به روز گذشته بیش از 2.30 درصد افزایش یافته و به 2.25 تریلیون دلار رسیده است. کل حجم معاملاتی بازار کریپتو نیز با بیش از 25 درصد افزایش به 131 تریلیون دلار رسید.

در این رابطه بخوانید‌ : اسلشینگ (Slashing) چیست؟ و چگونه میتوان از آن در امان ماند؟

با پیش بینی استیبل کوین های مرتبط با دلار، هشت کوین از ده کوین برتر در ساعت 9.30 به وقت محلی هند افزایش قیمت را تجربه کردند. در حالیکه سولانا 11 درصد رشد داشت، آوالانچ با 16 درصد رشد جزء 10 توکن برتر شد.

از سوی دیگر، در دهلی نو، در میان نگرانی‌ ها و سردرگمی‌ ها در راستای تلاش دولت برای قانونمند کردن دارایی‌ های دیجیتال، انتظار می‌ رود برخی از اکسچنج های ارزهای دیجیتال با یکدیگر ادغام شوند. برخی از اکسچنج ها کنفرانس هایی را با سایر اکسچنج های هندی و بازیگران خارجی آغاز کرده اند.

از آنجایی که بیت‌ کوین (BTC) و سایر دارایی‌ های دیجیتالی می‌ توانند از هرگونه کاهش در برابر دلار مصون بمانند، سرمایه‌ گذاران در میان این عدم قطعیت به ارزهای دیجیتال روی آورده‌ اند.

در همان زمان، گیتا گوپینات (Gita Gopinath)، اقتصاددان ارشد صندوق بین‌المللی پول (IMF) خواستار اتخاذ سیاست بین‌ المللی فوری در مورد این موضوع شد. او گفت:

اقتصادهای نوظهور باید به جای ممنوعیت ارزهای دیجیتال، آنها را قانونمند کنند.

 

ترجمه توسط تیم خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین