/ اخبار اکسچنج ها / اکسچنج سنگاپوری کوین استور فعالیت خود را در هند آغاز می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

اکسچنج سنگاپوری کوین استور فعالیت خود را در هند آغاز می کند

اکسچنج سنگاپوری کوین استور فعالیت خود را در هند آغاز می کند

اکسچنج کریپتوی کوین استور (Coinstore) سنگاپور، برای افتتاح سه دفتر جدید در بازار هند بودجه 20 میلیون دلاری اختصاص داده است.

علیرغم موضع غیرقابل پیش بینی هند در خصوص مقررات ارزهای دیجیتال، اکسچنج سنگاپوری کوین استور، مبلغ 20 میلیون دلار را برای راه اندازی سه دفتر جدید در شهرهای بنگلور، دهلی و بمبئی هند اختصاص داده است.

کوین استور اعلام کرد پلتفرم وب و اپلیکیشن خود را برای معاملات اسپات و آتی در هند راه‌ اندازی می‌ کند و راه جدیدی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌ گذاران هندی ارائه می‌ کند. این پلتفرم برای اجازه خرید و فروش بیش از 50 ارز دیجیتال به کاربران، پروسه احراز هویت مشتری را انجام می دهد.

جنیفر لو (Jennifer Lu)، یکی از بنیانگذاران این اکسچنج، با اشاره به هدف کوین استور برای ساده کردن پذیرش و تجربه معاملات کریپتو گفت:

ما واقعا از راه‌ اندازی خدمات خود در هند هیجان‌ زده هستیم. بیش از 20 درصد از کاربران فعال ما در هند هستند و تصمیم گرفتیم پشتیبانی کامل از کاربران هندی خود را آغاز کنیم.

کوین استور همچنین 100 افتتاحیه فوری برای بخش پشتیبانی مشتری، بازاریابی و عملیاتی را اعلام کرده است. طبق بیانات لو بودجه 20 میلیون دلاری اختصاص داده شده برای توسعه خدمات در هند عمدتا برای بازاریابی، استخدام استعدادها و توسعه محصولات و خدمات مرتبط با رمزارز ها برای بازار هند استفاده خواهد شد.

پارلمان هند اعلام کرد که 26 لایحه جدید را ارائه خواهد کرد که شامل یک لایحه کریپتو است که هدف آن ممنوعیت ارزهای دیجیتال خصوصی و توسعه یک ارز دیجیتال رسمی است.

در حالی که این لایحه هنوز معنای کلمه خصوصی را به وضوح اعلام نکرده، این اعلامیه باعث ایجاد فشار فروش موقت ناشی از ترس در اکسچنج ارزهای دیجیتال وزیر اکس (WazirX) شد. در نتیجه فشار فروش گسترده، قیمت بیت کوین (BTC) در این اکسچنج در عرض دو ساعت 14.8 درصد کاهش یافت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)