/ اخبار اکسچنج ها / اکسچنج بایننس کره به دلیل پایین بودن حجم معاملات تعطیل می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه

اکسچنج بایننس کره به دلیل پایین بودن حجم معاملات تعطیل می شود

اکسچنج بایننس کره به دلیل پایین بودن حجم معاملات تعطیل می شود

طبق اطلاعیه ای که روز پنجشنبه منتشر شد ، بایننس کره (Binance KR) تصمیم گرفته است که فعالیت خود را در کره جنوبی متوقف کند. به عنوان بخشی از بیانیه مطبوعاتی ، این اکسچنج دلیل این اقدام را کاهش نقدینگی و پایین بودن حجم معاملات جفت معاملاتی (BKRW) خود اعلام کرد.  (BKRW) یک استیبل کوین است که به صورت 1: 1 با وون کره که برای پرداخت های کریپتو به کریپتو در این پلتفرم استفاده می شود ، پشتیبانی می شود.

 

با توجه به جزئیات ارائه شده ، جدول زمانی تعطیلی اکسچنج با مسدود کردن همه حساب های جدید در روز پنجشنبه آغاز می شود. خدمات معاملاتی تا 10 ژانویه 2021 متوقف می شود و انتظار می رود خاموشی پلتفرم و حذف جفتهای (BKRW) از لیست در 29 ژانویه اتفاق بیفتد. مشتریان بایننس کره تا 29 ژانویه فرصت دارند دارایی (BKRW) خود را در مقابل استیبل کوین (BUSD) یا سایر کریپتوکارنسی های پشتیبانی شده لیکوئید کنند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال ترون چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

 

همانطور که پیش تر توسط کوین تلگراف گزارش شده بود ، اکسچنج کریپتوی بایننس مستقر در مالت ، در ماه مارس از راه اندازی پلتفرم خود در کره جنوبی خبر داده بود. در آن زمان گفته شد برنامه توسعه بایننس با همکاری شرکت فین تک (BxB) صورت می گیرد.

 

گزارش بایننس کره که از کاهش نقدینگی معاملات جفت های معاملاتی با پشتوانه وون خبر می داد ، ناشی از مشکلات کاهش حجم قبلی گزارش شده در بازار گسترده کریپتو در کره جنوبی است. در آگوست 2019 ، گزارش ها حاکی از آن بود که 97 درصد از اکسچنج های کره جنوبی در معرض خطر ورشکستگی قرار دارند.

 

قانونگذاری های سختگیرانه ، موجب لیست شدن توکن ها در اکسچنج های خارج از کشور و باعث تشدید بیشتر مشکل حجم معاملات در این کشور شده است. در سال 2020 ، سرانجام مقامات کره جنوبی معاملات کریپتوکارنسی را قانونی کردند اما الزامات سختگیرانه ای در نظر گرفته شد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید