/ تکنولوژی بلاکچین / اپیک گیمز بازی های مبتنی بر فناوری بلاکچین را می پذیرد اما برنامه ای برای پذیرش NFT ندارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

اپیک گیمز بازی های مبتنی بر فناوری بلاکچین را می پذیرد اما برنامه ای برای پذیرش NFT ندارد

اپیک گیمز بازی های مبتنی بر فناوری بلاکچین را می پذیرد اما برنامه ای برای پذیرش NFT ندارد

اپیک گیمز(Epic Games) اعلام کرد بازی های مبتنی بر بلاکچین(blockchain) را می پذیرد ، اما برنامه ای برای پذیرش NFT ندارد.

پلتفرم های گیمینگ در حال پذیرش بلاکچین(blockchain)، ارز های دیجیتال و توکن های غیر قابل معاوضه(NFT) در اکوسیستم های خود هستند.

پس از گزارش والو(Valve) مبنی بر ممنوعیت بازی های مربوط به رمزارز ها و NFT در فروشگاه بازی استیم(Steam)، رقیب اصلی آن ، اپیک گیمز استور(Epic Games Store)، از توسعه دهندگان بلاکچین(blockchain) و استفاده از رمزارز ها در بازی های ویدیویی، استقبال کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : به روز رسانی تپ‌ روت بیت کوین چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

تیم سوئینی(Tim Sweeney) مدیر عامل اپیک گیمز گفت اپیک گیم بازی های مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین(blockchain) را تا زمانی که توسعه دهندگان قوانین مربوطه را رعایت کنند، می پذیرد. سویینی خاطرنشان کرد بازی ها باید توسط گروه متخصصی از نظر رده سنی رتبه بندی شوند.

وی افزود اگرچه اپیک از رمزارز ها در بازی های ما استفاده نمی کند، اما ما از نوآوری در زمینه تکنولوژی و امور مالی استقبال می کنیم.

سوینی به ورج (The Verge) در زمینه استفاده از NFT ها در بازی های ویدیویی گفت ، اپیک به عنوان ارائه دهنده پلتفرم مشتاق همکاری با توسعه دهندگان این حوزه تحت یک سری محدودیت ها است. وی پیش از این گفته بود اپیک گیمز، به عنوان یک توسعه دهنده بازی های ویدیویی برنامه ای برای استفاده از NFT ها در محصولات خود مانند فورتنایت ندارد.

وی گفت اپیک از معاملات رمزارز ها در درگاه پرداخت خود حمایت نخواهد کرد، بنابراین توسعه دهندگان نیاز به استفاده از سیستم دیگری دارند و اپیک گیمز استور به این زودی ها برنامه ای برای ادغام بلاکچین(blockchain) با کلاینت خود ندارد.

اپیک گیمز استور، توسعه یافته توسط ناشر اصلی بازی های ویدیویی آن، اپیک گیمز، یک پلتفرم خرید و دانلود بازی های ویدیویی است. این پلتفرم در سال 2018 راه اندازی شد و کاربران را قادر می سازد از طریق دسکتاپ نسخه دیجیتالی بازی های ویدیویی را خریداری و سپس در کتابخانه(library) ذخیره کنند تا بتوانند هر زمانی که می خواهند، آن را دانلود و سپس بازی کنند.

اظهارات سویینی به دنبال ممنوعیت بازی های ویدیویی در استیم، یک فروشگاه دیجیتالی برجسته بازی های ویدیویی انجام شد. استیم اعلام کرد بازی هایی که از تکنولوژی بلاکچین(blockchain) استفاده می کنند و اجازه مبادلات ارز های دیجیتال و یا NFT ها را می دهند در فروشگاه دیجیتال ما مجاز نیستند.

توسعه دهنده بازی اسپیس پایرت (SpacePirate) در این باره گفت استیم اجازه نمی دهد اقلامی که دارای ارزش در دنیای واقعی هستند در این پلتفرم عرضه شوند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید