/ فین تک های ارزهای دیجیتال / انیموکا برندز برای بازار NFT به نام کویید 5 میلیون دلار جمع آوری می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

انیموکا برندز برای بازار NFT به نام کویید 5 میلیون دلار جمع آوری می کند

انیموکا برندز برای بازار NFT به نام کویید 5 میلیون دلار جمع آوری می کند

از فروش خصوصی، پیش فروش و عرضه اولیه اکسچنج غیرمتمرکز توکن، که در کمتر از یک ساعت انجام شد، مبلغ کلانی به دست آمد.

کویید (Quidd)، یک بازار برای کلکسیون های دیجیتال و یکی از شرکت های تابعه انیموکا برندز (Animoca Brands) می باشد که در مجموع 5 میلیون دلار در پیش فروش خصوصی و عرضه اولیه اکسچنج غیرمتمرکز (IDO) خود جمع آوری کرده است.

فروش توکن در انکوباتور پروژه Polkadot Polkastarter در 18 نوامبر انجام شد.

دو میلیون توکن کویید با قیمت 0.25 دلار آمریکا به ارزش 500.000 دلار در کمتر از یک ساعت فروخته شد.

در اوایل این ماه، فروش خصوصی توکن‌ های مبتنی بر اتریوم به نام کوید، 4 میلیون دلار از سرمایه‌ گذارانی از جمله صندوق رشد زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain Growth Fund) ، جنسیس بلاک ونچر (Genesis Block Ventures)، کینگزوی (Kingsway)، شرکت مایند فاند گروپ (Mind Fund Group Ltd)، سنکتور کپیتال (Sanctor Capital)، وان فوتبال (OneFootball) و سرمایه‌ گذاران فرشته جذب کرد.

در پیش فروش 3 نوامبر در لانچ پد انیموکا برندز، 1001 ووچر در 22 دقیقه فروخته شد. قیمت هر ووچر حدود 500 دلار است که ارزش کل پیش فروش را به 500.000 دلار می رساند. از ووچر ها می توان پس از 3 می 2022 برای بازخرید 2.500 توکن کوید استفاده کرد.

پس از موفقیت آمیز بودن عرضه اولیه اکسچنج غیرمتمرکز، توکن کویید برای معامله در پلتفرم اکسچنج غیرمتمرکز بستر زنجیره هوشمند بایننس به نام پنکیک سوآپ در دسترس قرار گرفت.

این توکن، در حال حاضر می تواند با رپد بایننس کوین (WBNB) و تعدادی از توکن های متعلق به انیموکا از جمله تاور (TOWER)، رو (REVV)، لیمبو مارکت (LMT)، پراسپر (PROS) و باندلی (BONDLY) معامله شوند.

قیمت کنونی توکن کویید 3.28 دلار است که نشان دهنده افزایش 1212 درصدی نسبت به قیمت 0.25 دلاری است.

این توکن از بالاترین قیمت تاریخی 4.73 دلاری خود در 20 نوامبر 31.9 درصد کاهش یافته است و تا کنون در مجموع یک میلیارد توکن عرضه شده است.

کوید اولین بازاری است که برای خرید و فروش مجموعه‌ های دیجیتالی نسخه محدود و سریالی جداگانه ساخته شده است. توکن کوید، توکن کاربردی ERC-20 برای مجموعه داران، سازندگان و توسعه‌ دهندگان آن می باشد.

انیموکا برندز یک شرکت نرم‌ افزار بازی مستقر در هنگ‌ کنگ و شرکت سرمایه‌ گذاری است که متخصص در بازی‌ های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) می باشد.

یات سیو (Yat Siu)، رئیس اجرایی و یکی از بنیان‌ گذاران شرکت، گفت که توکن کویید نشان‌ دهنده تکامل کلکسیون‌ ها به فرمت‌ های دیجیتال است.

مایکل برملیج (Michael Bramlage)، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران کویید، افزود این روند نشان دهنده حرکت کویید به سمت دنیای وب 3.0 می باشد.

بازار کویید دارای 7 میلیون کاربر و بیش از 2.1 میلیارد قطعه از آثار هنری غیرقابل معاوضه برای فروش است.

کویید بازار خود را غیر زنجیره ای توصیف کرد و اشاره کرد که این توکن به خریداران و مجموعه داران این امکان را می دهد که کلکسیون های خود را در شبکه های مورد علاقه خود مانند اتریوم (ETH)، وکس (WAX) و فلو (Flow) ایجاد کنند.

توکن‌ های کویید همچنین به سرمایه گذاران در استفاده از محتوای کویید و صدور مجوز ها، حق رای می‌ دهد.

در 21 اکتبر، ارزش انیموکا با انتشار بیش از 43.8 میلیون سهام جدید با قیمت 1.51 دلار، 65 میلیون دلار افزایش یافت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)