/ اخبار آلت کوین ها / افزایش بیش از 45٪ ارز دیجیتال شیبا اینو در عرض دو روز

زمان مطالعه : 5 دقیقه

افزایش بیش از 45٪ ارز دیجیتال شیبا اینو در عرض دو روز

افزایش بیش از 45٪ ارز دیجیتال شیبا اینو در عرض دو روز

آخرین جهش قیمت توکن شیبا اینو (SHIB) در یک روند صعودی ادامه دار از 15 اکتبر آغاز شده است. این جهش به دنبال حمایت یک هفته ای در حدود 0.00002796 دلار آغاز شد.

شیبا اینو (SHIB) ، توکن الهام گرفته شده از دوج کوین (Doge) ، پس از افزایش قیمت 46 درصدی تنها در دو روز، به بالاترین حد قیمتی رسیده است و توانست اوج تاریخی 0.00003941 دلاری را ثبت کند.

آخرین جهش قیمتی توکن شیبا اینو (SHIB) در یک روند صعودی ادامه دار از 15 اکتبر آغاز شده است، که به افزایش بیش از 26 درصدی این ارز دیجیتال کمک کرد. از 17 اکتبر، شیبا (SHIB) سطح حمایتی یک هفته ای خود در حدود 0.00002796 دلار را حفظ کرد ، درست قبل از اینکه دوباره با یک حرکت صعودی به بالاترین سطح تاریخی خود برسد.

در این رابطه بخوانید‌ : گپ بیت کوین در CME چیست و چگونه از آن در معاملات استفاده کنیم؟

در 7 روز گذشته، ارزش بازار شیبا اینو (SHIB) بیش از 50 درصد افزایش پیدا کرد و در حال حاضر رتبه 13 ام بزرگترین ارزدیجیتال را در مارکت کپ دارد و 3 رتبه پایین تر از دوج کوین قرار دارد.

شیبا اینو (SHIB) جایگاه اول بیشترین عرضه در گردش را با حدود 395 تریلیون در اختیار دارد. در سپتامبر گذشته، بعد از اینکه ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل شرکت تسلا (Tesla)، در باره خرید یک سگ با نژاد شیبا اینو توییت کرد، قیمت این توکن 40 درصد جهش پیدا کرد.

 

کوین تلگراف در گزارش 18 اکتبر خود ، صعود توکن شیبا اینو (SHIB) تا 0.00005200 دلار را پیش بینی کرده بود و افزود احیای قیمت پس از فصل فروش انتظار می رود.

رشد دوج کوین (Doge) و شیبا اینو (SHIB) به حمایت ایلان ماسک نسبت داده می شود. همچنین در کنفرانسی که اخیرا در کالیفرنیا برگزار شد، ماسک گفت:«از نظر من امکان نابودی کریپتو وجود ندارد، اما امکان دارد دولت‌ها روند پیشرفت آن را کند کنند.»

علاوه بر این، او معتقد است که دولت ایالات متحده نباید «هیچ کاری» برای قانونگذاری ارزهای دیجیتال انجام دهد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین