/ اخبار اکسچنج ها / از کار افتادن موقتی اکسچنج کوین بیس (Coinbase) همزمان با سقوط 10 درصدی بیت کوین (Bitcoin) طی 30 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه

از کار افتادن موقتی اکسچنج کوین بیس (Coinbase) همزمان با سقوط 10 درصدی بیت کوین (Bitcoin) طی 30 دقیقه

از کار افتادن موقتی اکسچنج کوین بیس (Coinbase) همزمان با سقوط 10 درصدی بیت کوین (Bitcoin) طی 30 دقیقه

کوین بیس (Coinbase) روز شنبه همزمان با سقوط 10 درصدی قیمت بیت کوین (bitcoin) طی 30 دقیقه ، برای مدت کوتاهی از کار افتاد.

 

مطابق گزارش کوین بیس (Coinbase) ، وب سایت ، برنامه تلفن همراه و (API) وب سایت این اکسچنج از ساعت 17:26(00:26 UTC) برای مدت کوتاهی از کار افتادند. ده دقیقه بعد ، شرکت مستقر در سانفرانسیسکو اعلام کرد که همچنان در حال تحقیق در این باره است. حسابهای برجسته توییتر همچنین در خصوص از کار افتادن کوین بیس (Coinbase) خاطرنشان کردند که این خاموشی پس از سقوط قیمت بیت کوین (bitcoin) از 9،500 دلار به 8،100 دلار اتفاق افتاده است.

 

تا ساعت 18:14 ، سرویس ها برای کاربران شرکت مستقر در سانفرانسیسکو و سایت های معاملاتی حرفه ای فعال شدند. عصر روز شنبه ، سخنگوی کوین بیس اظهاراتی مشابه آنچه در وبسایت آن منتشر شده بود را بیان کرد و گفت این اکسچنج در حال نظارت بر اوضاع و رفع مشکل است.

 

سایر اکسچنج های ایالات متحده ، از جمله کراکن (Kraken) ، اعلام کردند کلیه سیستم ها در طی سقوط قیمت در آخر هفته در حال فعالیت بوده اند.

 

کوین بیس (Coinbase) هفته گذشته نیز وقتی بیت کوین (bitcoin) با 15 درصد افزایش به 8.900 دلار رسید ، مشکل مشابهی را تجربه کرد. طبق گزارش (Skew) ، در زمان انتشار مقاله، حجم معاملات کوین بیس نسبت به دو هفته گذشته کاهش یافته است.

اکسچنج های کریپتوکارنسی مانند کوین بیس (Coinbase) در دوره های نوسانات شدید قیمت به طور موقتی از کار می افتند.

 

کاهش قیمت ناشی از فروش آخر هفته فقط چند روز قبل از هالوینگ بیت کوین (bitcoin) روی داده است ، رویدادی که هر چهار سال یک بار اتفاق می افتد و تاثیرات آن بر قیمت بیت کوین (bitcoin) موضوعی است که همیشه در محافل معاملات کریپتو مورد بحث قرار می گیرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)