/ اخبار بیت کوین / آلارم های خود را تنظیم کنید: بیشتر معاملات بیت کوین (Bitcoin) در این ساعت ها انجام می شود

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آلارم های خود را تنظیم کنید: بیشتر معاملات بیت کوین (Bitcoin) در این ساعت ها انجام می شود

آلارم های خود را تنظیم کنید: بیشتر معاملات بیت کوین (Bitcoin) در این ساعت ها انجام می شود

به نظر می رسد آغاز معاملات بازار سهام نیویورک نسبت به سایر بازارها ، بر نوسانات بیت کوین (Bitcoin) تأثیر بیشتری می گذارد.

 

معامله گران بیت کوین (BTC) در سال 2020 عادت های خود را تغییر می دهند اما نوسانات همچنان تحت سلطه آغاز معاملات بازار سهام نیویورک است.

 

براساس داده هایی که هم اکنون در رسانه های اجتماعی منتشر می شود ، بی ثباتی بزرگترین کریپتوکارنسی بازار ارتباط زیادی با افتتاح بازارهای ایالات متحده دارد.

 

بازارهای سهام ایالات متحده نوسانات بیت کوین (BTC) را افزایش می دهند

برای مقایسه ، باز شدن بازار سهام لندن و آسیا تأثیر چندانی در نوسانات قیمت بیت کوین (Bitcoin) نداشته است.

 

یکی از معامله گران مطرح به نام (Hsaka) با انتشار داده های مربوط به چند روز گذشته در اکسچنج کوین بیس (Coinbase) در ایالات متحده گفت: “آیا می توانیم معاملات بیت کوین (BTC) را بین ساعت های معاملاتی آسیا و یورو انجام دهیم” .

نمودار BTC / USD که نوسانات موجود در بازار را با باز شدن بازار سهام نشان می دهد. منبع:  Hsaka / Twitter

 

داده های دیگر از (Skew) نیز این روند را تایید می کنند. در حال حاضر ، حدود ساعت 4 بعد از ظهر (UTC) اوج زمان معاملات بیت کوین (Bitcoin) است.

 

داده های کوین بیس (Coinbase) و بایننس (Binance) نشان می دهد که معاملات در اواسط هفته نیز از شروع یا پایان هفته کاری شدیدتر است. آخر هفته ، همانند گذشته میزان معاملات کاهش می یابد.

خلاصه حجم معاملات یک ماهه بیت کوین. منبع:  Skew

 

به عنوان مثال ، طی 30 روز گذشته ، حجم معاملات کوین بیس (Coinbase) بین 6 و 4 بعد از ظهر (UTC) به طور متوسط   6.5 میلیون دلار بوده است. خلوت ترین زمان ، ساعت 9 صبح ، با حجم معاملات 2 میلیون دلار بوده است.

 

این زمانها مربوط به ساعت 12 بعد از ظهر (EST) یا 2.5 ساعت پس از افتتاح رسمی بازارهای سهام نیویورک است.

 

تغییرات معاملاتی بیت کوین (Bitcoin)

این داده ها می توانند گرایش های متغیر در بین معامله گران بیت کوین (Bitcoin) را نشان دهند ، که احتمالاً دلیل آن افزایش فزاینده فعالیت سرمایه گذاران نهادی در بازار است.

 

سال گذشته ، کوین تلگراف تحقیقاتی را منتشر کرد که نشان می داد در آن زمان ، فعال ترین زمان معاملات از نظر حجم ، 1 صبح (UTC) بوده است.

 

باتوجه به میانگین سال 2019-2017 ، این تحقیق نشان می دهد که در آن زمان ، معامله گران آسیایی تأثیر قابل توجهی در میزان معاملات داشتند.

 

از آن زمان ، عرصه معاملات بیت کوین (Bitcoin) دستخوش دگرگونی بسیاری شد و معامله گران بزرگتر و سرمایه بیشتری وارد بازار شدند. همانطور که اخیراً از سوی کوین تلگراف گزارش شده است ، بازارهای مشتقات بیت کوین (Bitcoin) همچنان در سال 2020 رکورد حجم معاملات و قراردادهای باز را ثبت می کنند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)