/ عمومی / آدیداس از شراکت خود با کوین بیس و ورود به حوزه متاورس خبر داد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آدیداس از شراکت خود با کوین بیس و ورود به حوزه متاورس خبر داد

آدیداس از شراکت خود با کوین بیس و ورود به حوزه متاورس خبر داد

شرکت آدیداس (Adidas)،اخیراً اعلام کرده است که با اکسچنج ارزهای دیجیتال کوین بیس (Coinbase) همکاری می کند. دو روز قبل،سند باکس (Sandbox) توییتی درباره این شرکت محبوب منتشر کرد و ویدئویی از املاک آدیداس در متاورس سند باکس (metaverse Sandbox) نشان داد.

طبق بیانیه اخیر سخنگوی آدیداس در مصاحبه با لیلی راسل جونز (Lily Russell-Jones) از مجله سیتی ای. اِم (City A.M)، این شرکت بسیار بر روی متاورس متمرکز شده است. سخنگوی این شرکت روز پنجشنبه به راسل جونز توضیح داد: «متاورس در حال حاضر یکی از هیجان‌انگیزترین پیشرفت‌ها در حوزه دیجیتال است و این پلتفرم برای آدیداس بسیار جذاب است». همه چیز از روز دوشنبه، 22 نوامبر آغاز شد، زمانی که سند باکس توییتی درباره این شرکت منتشر کرد.

سندباکس توییت کرد: «هی @adidasoriginals، هیچ چیز در متاورس غیرممکن نیست. چه می شود اگر از همه دعوت کنیم آینده خود را با هم طراحی کنیم؟».

طبق توضیحات متاورس، سندباکس یک دنیای بازی مجازی مبتنی بر بلاک چین است «که در آن بازیکنان می‌توانند هرچیزی را بسازند، مالکیت چیزی را بدست بیاورند و یا کسب درآمد کنند». به غیر از یک قطعه بزرگ از زمین متاورس که در این کلیپ نمایش داده شده است، هنوز جزئیاتی از اهداف این همکاری وجود ندارد. حساب رسمی توئیتر متا (فیسبوک سابق) نیز به توییت سندباکس به آدیداس پاسخ داد.

اکانت متا گفت: «غیرممکن چیزی نیست، اما این ممکن ها همه چیز هستند.»

همکاری آدیداس با کوین بیس

به دنبال توییتی که از حساب توییتر سندباکس منتشر شد، آدیداس در توییتی از همکاری با اکسچنج رمزارز کوین بیس خبر داد.

پس از توییت آدیداس، کوین بیس نیز این همکاری را تایید کرد و با یک ایموچی دست دادن ورود آدیداس به شراکت را خوش آمد گفت. احتمالا بعد از آنکه مشخص شد رقیب اصلی‌ آدیداس ، نایکی (Nike)، قصد دارد به دنیای متاورس و دنیای فناوری توکن‌های غیرمثلی (NFT) وارد شود، این شرکت از برنامه های خود درباره راه اندازی بازی متاورس خبر داده است.

در توضیح «کالاهای مجازی قابل دانلود» به لوگوهای معروف نایکی مانند برچسب«Just Do It»، تصویر معروف ایر جردن (Air Jordan) به نام «Jumpman» و «Nike swoosh» اشاره شده است. زمین های متاورس مانند اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)، سندباکس (The Sandbox) و دیسنترلند (Decentraland) از زمانی که فیس بوک نام خود را به متا (Meta) تغییر داد، تقاضای قابل توجهی داشته است. زمین های دیجیتال میلیونی فروخته می شوند و برندهای بزرگ به سرعت وارد این صنعت می شوند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)