/ اخبار بیت کوین / آدرس های جدید کیف پول های بیت کوین که در ماه نوامبر ثبت شده به حدود یک میلیون رسید

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آدرس های جدید کیف پول های بیت کوین که در ماه نوامبر ثبت شده به حدود یک میلیون رسید

آدرس های جدید کیف پول های بیت کوین که در ماه نوامبر ثبت شده به حدود یک میلیون رسید

داده‌های گلسنود نشان می‌دهد ۹۱۳۰۰۰ آدرس بیت کوین جدید از نوامبر تا آغاز دسامبر سال جاری ثبت شده است.

یکی از تحلیلگران زنجیره ای داده هایی را در مورد پذیرش سرمایه گذاران خرد و آغاز بالقوه روند پذیرش گسترده تر به اشتراک گذاشت. نکته کلیدی برای پایان سال این است که بیش از یک میلیون نفر تازه وارد در ماه نوامبر به شبکه بیت کوین پیوستند.

علیرغم روند نزولی قیمت در کوتاه مدت، فعالیت توییتر نشان می دهد چشم انداز کلان برای بیت کوین همچنان خوشبینانه است. طبق نمودار، از ژوئن 2020 تا دسامبر 2021، تعداد آدرس های کیف پول با موجودی بیش از صفر، از 30 میلیون کیف پول به حدود 40 میلیون افزایش یافته است.

در این رابطه بخوانید‌ : اوراکل تلور چیست؟ و چگونه کار میکند؟

گلسنود شاخص موجودی غیر صفر را تحت عنوان تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی که دارای مقدار مثبتی (غیر صفر) کوین هستند، توصیف می‌کند. وقتی این شاخص رو به افزایش است، کاربران جدیدی وارد شبکه بیت کوین می شوند.

هنگامی که روند نزولی است، همانطور که در خط نارنجی روی نمودار از ماه می تا جولای امسال مشاهده می شود، کاربران در حال خالی کردن کیف پول خود به صفر هستند. سقوط آدرس های کیف پول نیز شاخصی برای پیش بینی قیمت نزولی است.

با توجه به ورودی‌های جدید نوامبر، این سوال مطرح می‌شود: «آیا این رشد پس از رکورد قیمت تاریخی و تحت تاثیر هیجان ایجاد شده بود؟ آیا شروع یک روند گسترده تر بود؟»

با وجود وقایعی مانند روز شکرگزاری، جشن ها و ترس اومیکرون در ماه های نوامبر و دسامبر، سرمایه گذاران فرصت بیشتری برای تحقیق درباره بیت کوین و سرمایه گذاری بالقوه دارند.

گزارشی در ماه دسامبر این ادعا را تأیید می کند. طبق این گزارش موجودی کیف پول هایی که دارای 1 بیت کوین یا کمتر هستند و معمولاً مربوط به سرمایه گذاران کوچک می شود ، به بالاترین حد خود از مارس 2020 رسیده است.

ویلیام کلمنت تحلیلگر بیت کوین مجموعه‌ای از نمودارها را با این پیام در توییتر منتشر کرد که «علاقه سرمایه گذاران خرد به بیت‌کوین از فصل بهار تقریباً از بین رفته است».

در حالی که در ماه اکتبر گزارشات بسیاری از موسسات منتشر شد که به جای طلا، بیت کوین می خرند، داده های جستجوی گوگل ترندز (Google Trends) برای بیت کوین یک چهارم آن چیزی است که در اوج دسامبر 2017 بود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید