شرکت روتشیلد اینوستمنت از ماه آوریل میزان سرمایه گذاری خود در بیت کوین را 300 درصد افزایش داد

روتشیلد اینوستمنت (Rothschild Investment) با وجود ادامه اصلاح بازار ، از طریق گری اسکیل سرمایه گذاری خود در بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) را افزایش داده و از ماه آوریل دارایی های بیت کوین (BTC) این شرکت چهار برابر شده است.

 

طبق گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در 17 ژوئیه ، روتشیلد تأیید کرد اکنون 141405 سهم (GBTC) در اختیار دارد.

 

روتشیلد که در میان موسسات فعالیت بی سروصدا اما قابل توجهی دارد همچنین در صندوق اتر (ETH) گری اسکیل نیز سرمایه گذاری کرده است. سرمایه گذاری بیت کوین (Bitcoin) آن در سال جاری به طور قابل توجهی افزایش یافته و در ماه آوریل سهام (GBTC) آن بالغ بر 38346 بود.

 

هر سهم (GBTC) برابر با 0.000939767 بیت کوین (Bitcoin) است ، بنابراین روتشیلد 132.8 بیت کوین (3.94 میلیون دلار) در اختیار دارد.

 

بیت کوین (Bitcoin) پس از رسیدن به رکورد 64،500 دلار در اواسط ماه مه ، طی سه ماه روند نزولی داشته است.

 

مدیر عامل شرکت گری اسکیل مایکل سوننشین (Michael Sonnenshein) اخیرا گفت سرمایه گذاران نهادی توجه کمی به روند کوتاه مدت قیمت دارند و در بازار کریپتوکارنسی بر استراتژی هایی با زمان بندی کوتاه بسیار کمتر تمرکز می کنند بنابراین با نوسانات فعلی تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

 

روز دوشنبه ، شرکت ارک اینوست (ARK Invest) نیز حدود 310،000 سهم (GBTC) خریداری کرد و دارایی های ترکیبی خود را به 8.81 میلیون یا 0.5 درصد از سبد سرمایه گذاری خود رساند. سهام (GBTC) در اوج خود ، 0.9 درصد از دارایی های ارک را در اواخر ماه مارس تشکیل می داد.

نمودار قیمت GBTC در مقابل سهام GBTC ارک.

گری اسکیل نیز روز یکشنبه بیش از 16000 بیت کوین سهام (GBTC) را عرضه کرد.

جریان GBTC گری اسکیل. منبع:  Bybt.com

از آنجا که سرمایه گذاران (GBTC) نمی توانند سهام بیت کوین (BTC) را بازخرید کرده و سپس در مقابل ارز فیات بفروشند ، در واقع پس از عرضه این دارایی ها ، بازارهای بیت کوین (Bitcoin) از معادله خارج می شوند. گری اسکیل فقط مقداری از دارایی بیت کوین تراست را برای اهداف مدیریت صندوق می فروشد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *