/ اخبار اتریوم / نهنگ ها و کوسه های اتریوم، ۷۰۰ میلیون دلار اتر خریدند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

نهنگ ها و کوسه های اتریوم، ۷۰۰ میلیون دلار اتر خریدند

بر اساس داده‌های شرکت Santiment، آدرس‌های متعلق به کیف پول کوسه و نهنگ اتریوم پس از افزایش ۲.۱ درصدی در روند انباشت، اکنون صاحب دو سوم عرضه این ارز دیجیتال هستند.

نهنگ ها و کوسه های اتریوم، ۷۰۰ میلیون دلار اتر خریدند

برخی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران اتریوم، به شدت در حال خرید اتریوم هستند. زیرا قیمت اتر پس از بحران بازار ارز دیجیتال به دنبال فروپاشی FTX، رو به بهبود رفت.

بر اساس داده‌های شرکت Santiment، آدرس‌های متعلق به کیف پول کوسه و نهنگ اتریوم (آن‌هایی که بین ۱۰۰ تا ۱ میلیون دلار ETH دارند) پس از افزایش ۲.۱ درصدی در روند انباشت، اکنون صاحب دو سوم عرضه این ارز دیجیتال هستند.

این شرکت خاطرنشان کرد که 561,000 دلار ETH، به ارزش نزدیک به 700 میلیون دلار، به این آدرس‌ها وارد شد، زیرا انباشت آنها باعث شد دارایی آنها به سطوح قبل از ادغام بازگردد.

در این رابطه بخوانید‌ : الگوی سر و شانه ها چیست و چگونه میتوان آن را شناسایی کرد؟

داده‌های CryptoCompare نشان می‌دهد که اتریوم در زمان نگارش این مطلب، با قیمتی حدود 1230 دلار برای هر توکن معامله می‌شود. قیمت آن در ماه گذشته سقوط کرد زیرا نهاد پشت هک FTX تمام ETH خود را در بازار فروخت تا renBTC، یک نسخه توکنیزه شده از BTC در سایر بلاک چین ها، خریداری کند.

سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در پی سقوط FTX، سرمایه‌های خود را از صرافی ها خارج می‌کنند.

طبق گزارش CryptoGlobe، ماه اکتبر برای اتریوم ماه فوق‌العاده‌ای بود، زیرا حتی در محیط چالش برانگیز اقتصاد کلان، قیمت آن 18.4 درصد افزایش یافت.

بر اساس آخرین گزارش CryptoCompare، در ماه نوامبر، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) هر دو افت قابل توجهی را تجربه کردند و به ترتیب به پایین ترین سطح 15،480 و 1،074 دلار رسیدند. این رقم پایین‌ترین نرخ سالانه برای بیت کوین بود، در حالی که اتریوم نسبت به پایین‌ترین حد خود در ژوئن 2022 در سطح بالاتری باقی ماند و انعطاف‌پذیری بیشتری را نشان داد. در نیمه دوم سال، اتریوم بهتر از بیت کوین عمل کرد و در مقایسه با بازده -10.8% بیت کوین، 22.4% افزایش یافت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید