/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / احتمال صعود ریپل؛ قیمت به 1 دلار میرسد؟ (1 اسفند 1401)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

احتمال صعود ریپل؛ قیمت به 1 دلار میرسد؟ (1 اسفند 1401)

تحلیل ها نشان می دهد که قیمت در روزهای آینده آماده آزمایش اهداف پایین تر است. با این حال، در حال حاضر بازارها دوباره در حال صعودند و به همین دلیل می توان انتظار داشت که قیمت به زودی افزایش یابد.

احتمال صعود ریپل؛ قیمت به 1 دلار میرسد؟ (1 اسفند 1401)

قیمت ریپل XRP پس از چندین بار تلاش ناموفق برای صعود، درست زیر سطح 0.4 دلار شروع به تثبیت کرده است. قیمت دوباره به 0.38 دلار کاهش یافت و تحلیل ها نشان می دهد که قیمت در روزهای آینده آماده آزمایش اهداف پایین تر است. با این حال، در حال حاضر بازارها دوباره در حال صعودند و به همین دلیل می توان انتظار داشت که قیمت به زودی افزایش یابد.

قیمت ریپل از آن زمان به بالاترین حد در سال 2021 نزدیک به 2 دلار رسیده است و در یک روند نزولی معامله می شود. علیرغم تلاش‌های متعدد، قیمت نتوانسته است از سطح تثبیت عبور کند. با این حال، به نظر می رسد قدرت کافی برای جهش قابل توجه قیمت وجود دارد.

احتمال صعود ریپل؛ قیمت به 1 دلار میرسد؟ (1 اسفند 1401)

احتمال صعود ریپل؛ قیمت به 1 دلار میرسد؟ (1 اسفند 1401)

Tolberati، یک تحلیلگر معروف، معتقد است که قیمت ریپل برای اولین بار به POC مثلث متقارن نزدیکتر است که حدود 0.81 دلار یا حتی بالاتر از 0.94 دلار است و جزو مناطقی با نقدینگی بالا است. بنابراین، پس از جهش قیمت از این سطوح، انتشار می رود شاهد صعود به سطوح بالاتر از 1 دلار باشیم، پس از آن، قیمت XRP ممکن است وارد یک روند صعودی مناسب شود.

در این رابطه بخوانید‌ : تجمیع UTXO چیست و چگونه می تواند در کاهش کارمزد تراکنش بیت کوین به شما کمک کند؟

این تحلیلگر همچنین بهشکل گیری الگوی سر و شانه اشاره کرد که با ادامه حرکت قیمت در یک الگوی کنج نزولی شکست خورد. قیمت دقیقاً در خط روند کنج در حال تثبیت است و از این رو ممکن است دیر یا زود یک کندل سبز صعودی شکل بگیرد. علاوه بر این، تحلیل موج الیوت نشان دهنده تشکیل یک ساختار 3 موجی است.

بنابراین، قیمت XRP روند خود را حفظ کرده و در میان احساسات صعودی بازار افزایش یافته است. با این حال، این بار انتظار می رود که خریداران قیمت را در سطوح بالا حفظ کنند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش اتریوم به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین