/ فین تک های ارزهای دیجیتال / برند ویکتوریا سکرت نشان تجاری خود را در متاورس ثبت می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

برند ویکتوریا سکرت نشان تجاری خود را در متاورس ثبت می کند

برند ویکتوریا سکرت نشان تجاری خود را در متاورس ثبت می کند

یکی دیگر از شرکت های بزرگ مد، به فرصتی که متاورس و استفاده از NFT در اختیار کسب و کارها قرار می دهدف چشم دوخته است. طبق خبرها،  ویکتوریا سکرت (Victoria’s Secret)، برند آمریکایی لباس زیر زنانه و لوازم آرایشی، برای ارائه خدمات و محصولات مرتبط با برند خود در متاورس پا پیش گذاشته است. طبق گفته های وکیل تجاری این شرکت، مایک کوندودیس (Mike Kondoudis)، این شرکت سه درخواست نشان تجاری مربوط به استفاده از این برند در دنیای مجازی را ثبت کرده است.

یکی از درخواست های نشان تجاری استفاده از برند ویکتوریا سکرت عبارت است از: «کالاهای مجازی قابل دانلود، یعنی ایجاد برنامه‌های کامپیوتری و تجارت مجموعه‌های دیجیتال با استفاده از پروتکل‌های اجماع مبتنی بر بلاک چین و قراردادهای هوشمند، حاوی اطلاعات، عکس‌ها، تصاویر، ویدیوها، فیلم‌های ضبط‌شده، نکات مهم و تجربیات در زمینه مد، لباس، لوازم جانبی مد، و سبک.»

این شرکت قصد دارد طرح های خود را به صورت NFT در پلتفرم های مختلف متاورس ارائه دهد.

در این رابطه بخوانید‌ : پلتفرم بلر چیست؟ و چگونه میتوان توکن های BLUR را بدست آورد؟

اکنون برندهای بیشتری به دنبال استفاده از فرصت‌های متاورس و نحوه ارائه کالاها و خدمات خود در عرصه فراداده هستند. سایر شرکت های مد و پوشاک مانند رالف لورن (Ralph Lauren) و گوچی (Gucci) نیز متاورس را به عنوان یکی از بازارهای مهم خود هدف قرار داده اند. گوچی حتی مقداری زمین در دیسنترالند (Decentraland) خریداری کرده است، تا یک تجربه مد مجازی را برای کاربران آن دنیا ارائه دهد.

دولچه گابانا (Dolce and Gabbana) نیز یکی دیگر از این شرکت های مد است که وارد حوزه NFT و متاورس شده است. این برند در ماه سپتامبر یک مجموعه NFT را فروخت و در آن زمان ارزش این مجموعه 5.7 میلیون دلار اتر بود.

شرکت‌های دیگری که با مد مرتبط نیستند نیز در حال ورود به متاورس هستند. هفته گذشته، مک دونالد (McDonald)، یکی از بزرگترین رستوران های زنجیره ای جهان، ده نشان تجاری را به ثبت رساند که به تأسیس رستوران های مجازی آن برای ارائه محصولاتش در متاورس اشاره دارد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنید



ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین