/ اخبار ارز دیجیتال / مدیر عامل ریپل: ایالات متحده در صنعت کریپتو از سایر کشورها عقب مانده است

زمان مطالعه : 3 دقیقه

مدیر عامل ریپل: ایالات متحده در صنعت کریپتو از سایر کشورها عقب مانده است

مدیر عامل ریپل گفت مقررات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) "روشی سالم" برای قانونگذاری یک صنعت نیست و ممکن است منجر به این شود که جذابیت ایالات متحده برای فعالیت شرکت های کریپتو کاهش یابد.

مدیر عامل ریپل: ایالات متحده در صنعت کریپتو از سایر کشورها عقب مانده است

برد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل (Ripple)، گفت شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علیه ریپل، به منزله ی «توهین» و «حمله» به کل صنعت است.

مدیر عامل ریپل گفت مقررات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) “روشی سالم” برای قانونگذاری یک صنعت نیست و ممکن است منجر به این شود که جذابیت ایالات متحده برای فعالیت شرکت های کریپتو کاهش یابد.

گارلینگهاوس در مصاحبه با بلومبرگ در 3 مارس، گفت که رویکرد مقرراتی SEC، ایالات متحده را در معرض خطر جدی از دست دادن یک جایگاه جذاب برای تکامل بلاک چین و رمزارز قرار می دهد.

در این رابطه بخوانید‌ : لایت کوین (Litecoin) چیست؟ ویژگی ها و کاربردهای LTC

وی افزود شرکت های کریپتو در حال خروج از ایالات متحده هستند در حالی که کشورهای دیگری مانند «استرالیا، بریتانیا، ژاپن، سنگاپور و سوئیس» با تنظیم مقررات جامع در حال جذب این شرکت ها هستند..

وی از این کشورها به خاطر صرف زمان و تفکر برای ایجاد «قوانین شفاف» تمجید کرد و افزود که رویکرد ایالات متحده «روشی سالم برای قانونگذاری یک صنعت» نیست.

گارلینگ هاوس یادآوری کرد زمانی که اولین بار در اواخر دهه 90 وارد صنعت فناوری شد، پیشنهادهایی برای ممنوعیت اینترنت به دلیل «فعالیت غیرقانونی» وجود داشت، اما دولت این ایده را رد کرد و تصمیم گرفت چارچوبی ایجاد کند.

او بر مزایایی که این پذیرش زودهنگام به همراه داشت، برای استقرار “آمازون و گوگل” در ایالات متحده تأکید کرد و گفت در حال حاضر همین فرصت با ایجاد چارچوبی برای کریپتو در دسترس است.

گارلینگ هاوس معتقد است که فرآیند ایجاد چارچوب باید با تشریح “حفاظت از مصرف کنندگان” آغاز شود.

گارلینگ هاوس معتقد است که امسال باید در مورد پرونده SEC علیه ریپل تصمیم گیری شود.

اخیراً، جان دیتون، بنیانگذار خبرنامه حقوقی Crypto Law Lawyer در 5 مارس در توییتر گفت همه شرکت هایی که در “دعوای حقوقی فعال” با SEC هستند، باید همکاری کنند و “استراتژی های هماهنگی” را توسعه دهند.

کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین نیز در مصاحبه ای در 22 فوریه به بلومبرگ گفت که فرآیند قانونگذاری رمزارز در ایالات متحده “پشت درهای بسته” انجام می شود و افزود که برای مشارکت بیشتر صنعت قانونگذاری طی فرایندی باز حیاتی است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش کاردانو به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال بیبی دوج چیست؟ و دلیل محبوبیت آن چیست؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید