/ قانون‌گذاری / کره جنوبی، بریتانیا و بلغارستان با فرارهای مالیاتی رمزارزها مبارزه می کنند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کره جنوبی، بریتانیا و بلغارستان با فرارهای مالیاتی رمزارزها مبارزه می کنند

کره جنوبی، بریتانیا و بلغارستان با فرارهای مالیاتی رمزارزها مبارزه می کنند

مدیران مالیاتی کره جنوبی، بریتانیا و بلغارستان قرار است افرادی را که مظنون به استفاده از دارایی های دیجیتال برای فرار از مالیات هستند، ردیابی کنند.

کیم دائ جی (Kim Dae-Ji)، رئیس آژانس ملی مالیات کره جنوبی این هفته با مدیران مالیاتی بلغارستان و بریتانیا جلسه ای برگزار کرد تا درباره افزایش فرار های مالیاتی از طریق استفاده از دارایی های دیجیتال صحبت کند.

طبق گزارشی از یک رسانه محلی، آژانس مالیات ملی قصد دارد با بلغارستان و بریتانیا همکاری بیشتری داشته باشد تا افرادی را که از محصولات مالی جدید مانند ارزهای دیجیتال برای طفره رفتن از مالیات استفاده می‌ کنند که عمدتا خارج از کشور می باشند، ردیابی کند.

در این رابطه بخوانید‌ : صرافی غیرمتمرکز Vela Exchange چیست؟

دائ جی هفته گذشته با رئیس اجرایی کمیسیون درآمد و گمرک، جیم هارا (Jim Harra)، و دو روز بعد با ژنرال رومن اسپتسوف (Rumen Spetsov)، مدیر آژانس درآمد ملی بلغارستان، ملاقات کرد.

بحث در خصوص ایده به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق و واضح درآمد افراد مظنون به فرار مالیاتی بود.

قوانین مالیاتی کریپتو در کره جنوبی موضوع مهمی در جامعه کریپتو است زیرا این کشور دارای یک سیستم نظارتی و قانونی سختگیرانه و دقیق برای دارایی های دیجیتال است. آنها توسط مقامات محلی به عنوان پول قانونی به رسمیت شناخته نمی شوند، اما مالکیت و معاملاتشان مجاز است.

با این حال، انتظار می‌رود که کره جنوبی به زودی به یک مرکز (هاب) رمزارز جهانی تبدیل شود، زیرا رئیس‌جمهور جدید این کشور یون سوک یول (Yoon Suk-yeol) موضعی حمایتگرانه در خصوص ارزهای دیجیتال و ایجاد یک سیستم نظارتی و قانونی بهتر حول محور آن ها، دارد.

از جمله مواضع او، افزایش حداقل آستانه برای پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه بر سود از طریق دارایی های دیجیتال و اجازه دادن به پیشنهادات عرضه اولیه کوین (ICO) است.

چندی پیش، وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، علم و برنامه‌ ریزی آینده کره جنوبی برنامه‌ هایی را برای سرمایه‌گذاری 187 میلیون دلاری در یک پلتفرم ملی متاورس (metaverse)، که بیشتر برای تقویت محتوای دیجیتال و رشد شرکت‌ ها در سراسر کشور استفاده می‌ شود، اعلام کرد.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید